• Головна
  • Давайте переможемо коронавірус разом! Долучайтеся до толоки від чернігівського бізнесу та Торгово-промислової палати
17:07, 9 квітня 2020 р.

Давайте переможемо коронавірус разом! Долучайтеся до толоки від чернігівського бізнесу та Торгово-промислової палати

В умовах карантину, запровадженим через поширення коронавірусної інфекції, підприємці змушені шукати відповіді на нові виклики як для свого бізнесу, так і для своєї родини. Втім, що надзвичайно приємно і потужно надихає, чимало свідомих керівників чернігівських підприємств та компаній розуміють важливість об’єднання, аби зараз гуртом зробити усе для зупинення хвороби.

Яскравий приклад – реакція чернігівських бізнес-кіл на ініціативу Чернігівської регіональної торгово-промислової палати. Тут закликали підприємців долучитися до благодійної соціальної акції зі збору коштів для придбання спеціального захисного одягу для чернігівських інфекціоністів, які зараз боронять містян від вірусу. Не секрет, що саме медики, які перебувають на «лінії огню» проти COVID-19, найбільше контактують з інфікованими і найбільше наражаються на небезпеку. При цьому часто їм не вистачає банальних засобів захисту – тож рятувати пацієнтів доводиться з ризиком для власного здоров’я та навіть життя.

Аби підтримати медиків, Чернігівська ТПП і підприємці зараз збирають кошти для закупівлі масштабної партії захисного спорядження, яке буде передане у медичні заклади Чернігова. Мова йде про 500 захисних робочих комплектів для медичного персоналу інфекційних відділень. Покупка включає у себе не лише захисні комбінезони, окуляри, рукавички, респіратори і бахіли, але й, наприклад, крем для рук, оскільки медики потерпають від роботи в рукавичках и обробки рук дезінфекторами. Уважність до таких здавалося б «дрібниць», доводить, що підхід організаторів до ініціативи – максимально уважний і прискіпливий.

Давайте переможемо коронавірус разом! Долучайтеся до толоки від чернігівського бізнесу та Торгово-промислової палати, фото-1

Необхідна сума складає приблизно 500 тисяч гривень. Гроші необхідно зібрати до початку наступного тижня, коли замовлення буде готове. Темп, у якому стартували учасники ініціативи, додає оптимізму. За перший тиждень чернігівські підприємці та небайдужі чернігівці пожертвували більше половини потрібного – майже 300 тисяч гривень. Це внески різного розміру (від 25 тисяч до кількох сотень гривень), але однакової важливості. Лишилося не так багато, але й час вже підтискає. Втім, організатори – Чернігівська ТПП – та головний партнер і постачальник медичних комплектів – компанія «Спецназ» – вірять, що до ініціативи долучиться ще більше чернігівських підприємців.

Давайте переможемо коронавірус разом! Долучайтеся до толоки від чернігівського бізнесу та Торгово-промислової палати, фото-2

Приєднуйтеся! Захистимо наших медиків щоб вони захистили нас! Якщо сьогодні залишитися осторонь – то завтра не буде кому нас рятувати.

Реквізити для оплати комплектів:

Отримувач: Фізична особа-підприємець РЕМЕНЕЦЬ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Формулювання платежу: За комплекти спецодягу
Платіжні реквізити:
р/р UA533510050000026009878801549, Банк АТ «УКРСИББАНК» м. Харків, МФО 351005
Україна, Чернігівська обл., м. Чернігів, пр-т Перемоги, будинок № 151-А/37, тел.: +38 (094) 851-53-85 (відділ продажу), +38 (067) 157-15-43 (бухгалтерія), код за ДРФО 2993615898

ФОП Ременець С.В. працює на 3-й групі єдиного податку.
Надання повного комплекту документів згідно платежу буде гарантовано забезпечено.

Контактна особа – президент Чернігівської ТПП Костянтин Іванов – +38 (050) 400-21-90.

! УВАГА !
Для запобігання можливому шахрайству прохання не реагувати на запити або пропозиції сплати коштів на інші реквізити, окрім вказаних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівська ТПП #торгова-промислова палата #коронавірус #захисні костюми #акція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...