• Головна
  • З 8:00 до 10:00. Пенсіонерам у Чернігові відвели дві ранкові години у супермаркетах
08:05, 10 квітня 2020 р.

З 8:00 до 10:00. Пенсіонерам у Чернігові відвели дві ранкові години у супермаркетах

У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку, повідомили у Чернігівській міській раді.

У всіх супермаркетах Чернігова на час дії карантину контролюватиметься дотримання достатньої дистанції між відвідувачами. Також людям похилого віку рекомендуватимуть здійснювати покупки тільки зранку - з 8:00 до 10:00.

До такого рішення прийшли під час зустрічі представників керівництва великих торгових мереж з міським головою Владиславом Атрошенком та його заступником Андрієм Черненком.

Потреба у такій зустрічі виникла через те, що до міської ради надійшла низка скарг від мешканців щодо недотримання у магазинах карантинних вимог, передбачених рішеннями Кабінету міністрів України.

Керівник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький повідомив, що під час проведення перевірок щодо дотримання карантинних вимог у магазинах міста, виявилося, що деякі з них не лише не слідкували за дотримання дистанції між покупцями, а й не забезпечили продавців засобами захисту (маски та рукавички). Також нерідко у приміщеннях відсутні деззасоби для відвідувачів. З адміністрацією цих магазинів була проведена роз'яснювальна робота.

У ході обговорення присутні домовилися про те, що охорона та продавці будуть повністю забезпечені засобами захисту обличчя та очей. Охоронці слідкуватимуть за кількістю відвідувачів (до магазину запускатимуть з розрахунку один відвідувач на 10 квадратних метрів площі торгівельного залу), дотриманням дистанції між ними не менш, як 1,5 метра. Біля касових зон будуть встановлені спеціальні позначки.

При вході до магазину на видному місці повинні бути встановлені засоби для дезінфекції рук відвідувачів. Також вивішені оголошення з рекомендацією зранку відвідувати магазини тільки людям похилого віку, а людям молодшого віку в цей час (за можливості) утриматися й завітати пізніше – після 10:00.

Якщо ж все таки виникне така потреба, то вони зможуть здійснювати покупки, тільки якщо у торговому залі буде менша кількість відвідувачів, ніж дозволено відповідно до квадратури торгової площі.

Усі поверхні в магазинах повинні оброблятися дезінфекційними засобами кілька разів на день, а ввечері, по завершенню робочого дня, має робитися більш ґрунтовне прибирання.

Озвучені рекомендації, з якими погодилися всі представники торгових мереж, будуть прописані відповідним листом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#магазини #карантин #пенсіонери #графік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...