• Головна
  • Чернігівське тролейбусне управління втрачає через коронавірус гроші
12:52, 10 квітня 2020 р.

Чернігівське тролейбусне управління втрачає через коронавірус гроші

Чернігівське тролейбусне управління втрачає через коронавірус гроші

На засіданні виконкому Чернігівської міської ради були ухвалені зміни до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки. ЧТУ має отримати 14 мільйонів гривень.

Необхідність фінансово підтримати комунальне підприємство виникла через радикальне обмеження руху тролейбусів у рамках запровадженого карантину.

У пояснювальній записці до запропонованих змін йдеться про те, що основне джерело фінансових надходжень КП «Чернігівське тролейбусне управління» – доходи від продажу квитків на проїзд.

Тож із запровадженням карантину ЧТУ опинилось у скрутному становищі, оскільки основні витрати, зокрема, на заробітну платню та оплату за електроенергію, перевищили надходження.

За орієнтовними розрахунками під час дії карантину комунальне підприємство Чернігівське тролейбусне управління недоотримає 7 мільйонів гривень, що ставить під загрозу виконання зобов’язань з перевезення працівників критичних об'єктів міської інфраструктури та виплату заробітної плати.

Більше того, у разі продовження терміну дії карантину на травень 2020 року передбачається така ж сума збитків додатково.

Тож члени виконкому погодилися з тим, що для ЧТУ у Програмі розвитку електротранспорту потрібно додатково передбачити 14 мільйонів гривень.

В той же час, з 27 березня 2020 року припинилось перевезення пільгових категорій пасажирів, за що раніше підприємство отримувало компенсацію з бюджету. Тепер частина цих грошей надійде не у вигляді компенсації, а як фінансова підтримка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧТУ #фінанси #транспорт #тролейбуси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...