• Головна
  • Кілька департаментів Чернігівської ОДА отримали нових керівників: що про них відомо
10:02, 19 квітня 2020 р.
8

Кілька департаментів Чернігівської ОДА отримали нових керівників: що про них відомо

Кілька департаментів Чернігівської ОДА отримали нових керівників: що про них відомо

Чернігівська облдержадміністрація оголосила результати конкурсів на посади керівників департаментів та управлінь.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Зокрема, у конкурсі на посаду директорки департаменту інформдіяльності перемогла Оксана Стельмах, очільника департаменту сім’ї, молоді та спорту – Андрій Кужель, а новоствореного управління регіонального розвитку та інфраструктури – Богдан Кривенко.

Нині переможці конкурсу проходять процедуру спецперевірки. Суспільне зібрало всю інформацію, яка відома про ймовірних керівників департаментів та управління.

Адрій Кужель переміг в конкурсі на посаду директора департаменту сім’ї, молоді та спорту:

Кужель, Стельмах, Кривенко: що відомо про переможців конкурсу на посади керівників департаментів ОДА

Кужель, Стельмах, Кривенко: що відомо про переможців конкурсу на посади керівників департаментів ОДА

Андрій Кужель народився 19 липня 1990 року Чернігові. Навчався в Чернігівському радіомеханічному технікумі та в Чернігівському національному педагогічному університеті.

З 2009 по 2012 рік був членом Всеукраїнського об’єднання «Свобода». У 2012 році кандидат у народні депутати.

Згідно з даними сайту «Посіпаки-2. Мініміньон» працював помічником депутата Чернігівської обласної ради шостого скликання Сергія Журмана.

У складі батальйону особливого призначення «Чернігів» брав участь в АТО, зокрема в першій ротації особового складу.

На останніх президентських виборах був довіреною особою кандидата Романа Безсмертного.

З січня 2020 року до моменту подачі на конкурс очолював Чернігівську обласну організацію партії «Голос».

Журналіст (5 канал, ПіК).

Громадський діяч (Центр спільних дій, освітній центр "Ініціатива").

У березні 2019 року став головою Молодіжної міської ради при ЧМР, у вересні склав повноваження.

Згідно з сайтом clarity-project.info, Андрій Кужель є суб'єктом мікропідприємництва. Його ФОП переміг у чотирьох закупівлях на суму 302 000.00 грн для Управління освіти Чернігівської міської ради. Підписано три договори на загальну суму 212 000.00 грн

Згідно з електронною декларацією, Андрій Кужель володіє:

  • Половиною квартири у Чернігові (спільна власність) площею 71,4 м2.
  • 34% від квартири площею 51,2 м2 у Чернігові.
  • Житловим будинком площею 57,3 м2 у селі Ковпита Чернігівського району (40 км від Чернігова). Вартість житла не зазначена.

У декларації вказано, що Андрій Кужель отримав 343 612 гривень від підприємницької діяльності. У готівці тримає 5000 доларів США.

Оксана Стельмах перемогла в конкурсі на посаду директорки департаменту інформдіяльності та зв'язків із громадськістю:

Кужель, Стельмах, Кривенко: що відомо про переможців конкурсу на посади керівників департаментів ОДА

Кужель, Стельмах, Кривенко: що відомо про переможців конкурсу на посади керівників департаментів ОДА

Оксана Стельмах родом з Чернігова, їй 41 рік.

Навчалася в Чернігівському педагогічному університеті на вчительку математики, в Чернігівському державному інституті економіки та управління вивчала управління проектами. Відвідала ряд тренінгів та семінарів на тему політменеджменту та медіатехнологій.

Працювала викладачкою економіки, в ТОВ «Понтел». З 2005 року – кореспондентка, з 2007 - редакторка порталу "Чернігівський монітор".

Оксана Стельмах працювала помічницею чинного голови ОДА Андрія Прокопенка, коли він був депутатом обласної ради шостого скликання.

Останнє місце роботи - радниця з питань комунікації Чернігівського офісу Програми "U-LEAD з Європою".

Громадська діячка у сферах медіа, децентралізації, виборчих процесів та освіті.

В електронній деклараціїяк кандидатки на посаду очільниці департаменту інформаційної діяльності Оксана Стельмах вказала, що має у спільній власності (25%) квартиру площею 65,7 м2.

527 660 гривень – дохід від підприємницької діяльності. Від Чернігівської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність» отримала 43 906 гривень зарплати. Також за минулий рік Оксана Стельмах отримала 23 392 гривень пенсії.

Згідно з даними сайту clarity-project.info, ФОП на ім’я Оксани Стельмах був учасником та переможцем у трьох закупівлях на загальну суму 15 780 грн для Департаменту інформдіяльності та зв’язків із громадськістю ОДА.

Богдан Кривенко переміг у конкурсі на посаду очільника управління регіонального розвитку та інфраструктури:

Кужель, Стельмах, Кривенко: що відомо про переможців конкурсу на посади керівників департаментів ОДА

Кужель, Стельмах, Кривенко: що відомо про переможців конкурсу на посади керівників департаментів ОДА

Богдану Кривенку 32 роки. Згідно здекларацією кандидата на посаду, Богдан Кривенко має у власності квартиру в Чернігові площею 63 квадратні метри.

Спільно з родичами володіє ще однією квартирою у Чернігові площею 54 «квадрати».

У спільній власності з дружиною має будинок та земельну ділянку у Клочкові Чернігівського району. Там таки має недобудований будинок, площею 191 квадратний метр.

Має 10 гектарів землі у Кобижчі Бобровицького району.

У власності є два авто: вантажний автомобіль ЗІЛ та Toyota Camry 2012 року випуску.

За минулий рік отримав 46 тисяч гривень зарплати від фірми «СТБ» та 1,6 мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності.

В готівці тримає 37 тисяч доларів та 380 тисяч гривень.

Також вказав, що отримав 2 кредити в банку на понад мільйон гривень.

Він - кінцевий бенефіціарний власник чотирьох підприємств: «Технол», «СТБ», «Артель» та «Фламінго фарб».

Зокрема, фірма «СТБ» робила капітальний ремонт покрівлі школи у Вертіївці, капітальний ремонт будівлі лікарні у Семиполках, що на Київщині.

В Авдіївці Сосницького району фірма проводила реконструкцію дитсадка, а в дитсадку в Талалаївці замінювала вікна.

Найбільше – 3,6 мільйонів гривень «СТБ» отримала за продаж черевиків та чоботів ДП "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС".

Загалом, з 2016 по 2018 рр. фірма отримала за цими угодами майже 12 мільйонів гривень.

Богдан Кривенко працював помічником депутата Чернігівської обласної ради шостого скликання Анатолія Мороза, який очолював КП «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської облради - за даними сайту «Посіпаки-2. Мініміньон».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#департаменти #конкурси #керівники #Чернігівська ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
кормушки
19 квітня 2020 р., 11:40
Адрій Кужель, 29 рокiв, посада директора департаменту сім’ї, молоді та спорту, Кормушка пiдприемницька дiяльнiсть (ФОП) з державою, чотири державнi закупки на суму 302 000.00 грн для Управління освіти ЧМР. Підписано три договори на загальну суму 212 000.00 грн. Оксана Стельмах посада директорки департаменту інформдіяльності та зв'язків із громадськістю, Кормушка пiдприемницька дiяльнiсть з державою (ФОП), три державнi закупки на суму 15 800.00 грн для Департаменту інформдіяльності та зв’язків із громадськістю ЧОДА. Загальний дохiд 527 660 гривень, питання до 23 392 гривень пенсii в 41рiк. Богдан Кривенко, 32 роки, посада очільника управління регіонального розвитку та інфраструктури, екс помічник депутата ЧОР 6-го скликання Анатолія Мороза, кінцевий бенефіціарний власник чотирьох підприємств: «Технол», «СТБ», «Артель» та «Фламінго фарб». Кормушка пiдприемницька дiяльнiсть з державою, державнi закупки взуття через СТБ на суму 3,6 млн. грн для ДП "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС", також державнi замовлення на капітальний ремонт покрівлі школи у Вертіївці, капітальний ремонт будівлі лікарні у Семиполках, що на Київщині, в Авдіївці Сосницького р-ну реконструкція дитсадка, заміна вікон в дитсадку в Талалаївці...Загалом, з 2016 по 2018 рр. отримано за цими угодами майже 12 млн. грн. Питання чесностi, має 10 гектар землі у Кобижчі Бобровицького р-ну, два авто: вантажний ЗІЛ та Toyota Camry 2012 року випуску, чи мало нерухомостi в мiстi та по селах, кредити в банку на понад мільйон гривень, в готівці тримає 37 тисяч доларів та 380 тисяч грн в 32 роки.
Оксана
19 квітня 2020 р., 18:11
А чи не Син це славнозвiсного Кривенко, який разом зi своею дружиною засвiтилися в корупцiйних схемах ЖКХ? Не тiльки засвiтилися, Але й "заробили" капiтал. По вiку луже пiдходить.
о
20 квітня 2020 р., 06:24
А вы за обстрелы через границу отвечать будете? Или не стреляли?
Ирина
20 квітня 2020 р., 10:02
И опять продолжение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Все  же  назначены  только бизнесмены, которым надо бюджетная кормушка.  Они  же  без  этой кормушки   бизнесменами и не состоялись бы.  Почему  не назначаются на  руководящие должности люди,  не  имеющие своего бизнеса?????????????????????????????   Да потому, что они  там будут не интересны.  Они  сами  не  украдут  и  другим не дадут.
Оголошення
live comments feed...