• Головна
  • Чому в Чернігові в умовах карантину ринки працювали кілька зайвих днів?
12:54, 22 квітня 2020 р.

Чому в Чернігові в умовах карантину ринки працювали кілька зайвих днів?

Повторне рішення про закриття на період карантину ринків (в тому числі продовольчих) Кабінет міністрів ухвалив ще у вівторок, 14 квітня. Проте у Чернігові вони працювали аж до кінця тижня – до Великодня.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко пояснив, що таке послаблення антикарантинних заходів було свідомим. Хоча в мерії й розуміли підвищений ризик передачі вірусу.

– Ми утримували їх в робочому стані, але реально підтягнули дотримання усіх вимог: відстань між продавцями, дезінфекція і так далі, – пояснив мер.

Він розповів, що таким кроком міська влада намагалася підтримати, як представників малого бізнесу, так і звичайних чернігівців. Тож у пікові дні перед Великоднем – у п’ятницю та суботу (17 та 18 квітня) ринки працювали.

– Для чого ми робили це?Була на держанвному рівні смиканина: закрити, відкрити, знову закрити… Багато підприємців у таких умовах закупили товар… Ми дали можливість їм продати його і заробити копійку, а чернігівцям купити товар дешевше, ніж у магазинах, – виклав логіку ухвалення такого рішення Владислав Атрошенко.

Також він додав, що у разі збереження нинішніх темпів зростання кількості хворих на коронавірус, приблизно із середини травня карантинні обмеження – в тому числі й по роботі ринків – будуть послаблені.

– Я би повідкривав усі магазинчики на перших поверхах. Там ризику жодного немає. Чай, кава, труси, носки… Всі живі люди, всі туди ходили. Коли там були черги? А це тисячі підприємців, і відкриття полегшило би для їх сімей економічну скруту, – вважає міський голова.

***
Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ковід #карантин #ринки #Владислав Атрошенко
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...