• Главная
  • Орендарі комунального майна в Чернігові можуть не платити гроші за оренду. Треба встигнути до 19 травня
15:43, 7 мая 2020 г.

Орендарі комунального майна в Чернігові можуть не платити гроші за оренду. Треба встигнути до 19 травня

Орендарі комунального майна в Чернігові можуть не платити гроші за оренду. Треба встигнути до 19 травня

Заяви про невикористання на час карантину орендованих об’єктів комунальної власності потрібно подати до 19 травня, повідомляє Чернігівська міська рада.

У Чернігові до 19 травня приймаються заяви від орендарів об’єктів комунальної власності щодо фактичного невикористання орендованого майна на період карантину. Це визначено рішенням сесії міськради.

Згідно з документом, з 17 березня і до завершення карантину звільняються від сплати за оренду майна комунальної власності територіальної громади Чернігова орендарі, які через карантинні обмеження не використовують орендоване майно за цільовим призначенням (послуги освіти, культури, харчування, побутові та ін).

Орендна плата не буде нараховуватися за умови отримання відповідної заяви не пізніше 10 робочих днів з дати набрання чинності цього рішення.

Окрім того, у випадку, якщо до закінчення строку карантину орендар отримує можливість та має намір використовувати об’єкт оренди, таке використання здійснюється лише після письмового повідомлення про це орендодавцю.

Також на період дії карантину орендарям нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади міста не нараховуватиметься пеня на заборгованість з орендної плати станом на 1 квітня та за несвоєчасну сплату або сплачену не в повному обсязі орендну плату за період з 1 квітня по останній календарний день місяця, в якому буде завершений карантин, встановлений Кабінетом Міністрів України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#оренда #комунальне майно #бізнес
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...