• Главная
  • На вулиці Київській у Чернігові тривають роботи. Воду пустили по новим трубам
10:58, 15 мая 2020 г.

На вулиці Київській у Чернігові тривають роботи. Воду пустили по новим трубам

У четвер, 14 травня, після дводенної промивки нового водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Київська на ділянці від вулиці Гонча до вулиці Мстиславська, хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води КП «Чернігівводоканал» надала дозвіл на подачу питної води в водопровідну мережу, повідомили на підприємстві.

Реконструкція триває

За даними лабораторних досліджень хімічний та бактеріологічний аналіз питної води, що транспортується по новій ділянці водопроводу, повністю відповідає санітарним вимогам і є безпечним для споживання.

Наразі без централізованого водопостачання залишається лише будинок №19, який розташований на розі вулиць Київська – Мстиславська. Для забезпечення мешканців цього будинку питною водою тут виведено водорозбірний кран, де кожен споживач може набрати достатню кількість питної води.

Розпочато другий етап прокладання водопроводу по вулиці Київська – на ділянці від вулиці Мстиславська до вулиці П’ятницька. Під час проведення робіт будуть проводитись переключення споживачів. Через це чимало багатоповерхових будинків по вулиці Київська тимчасово будуть відключені від централізованого водопостачання.

КП «Чернігівводоканал» обіцяє забезпечувати підвезення питної води до будинків. Окрім того, по вулиці Київська буде встановлено водорозбірні крани для забору питної води.

Про час та терміни відключення водопостачання підприємство буде повідомляти заздалегідь через інтернет та за допомогою паперових оголошень в районі вулиці Київська та на будинках, які планується відключити від централізованого водопостачання

Міняють каналізацію

Окрім робіт з реконструкції водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Київська, тут же проводиться і заміна каналізаційного колектору від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з вулицею Гонча.

Новий колектор прокладається паралельно існуючому на ділянці проїзної частини вулиці Київська між старим колектором та новим водопроводом Д=500 мм.

Заміна каналізаційного колектору по вулиці Гончій виконуватиметься за власні кошти КП «Чернігівводоканал» і є другим масштабним проектом інвестиційної програми на 2020 рік.

Археологи поспішають

За даними археологів ця ділянка вимагає проведення археологічних досліджень, адже тут роботи ще жодного разу не велися. Наразі саме такі дослідження культурного шару ХІІ-ХІХ ст. і проводяться по вулиці Київська.

Кошти на це дослідження були закладені у проєкті на реконструкцію каналізаційного колектору. За словами археологів роботи ведуться активно, навіть без перерви на обід. Археологи розуміють, що зараз саме від оперативності їхньої роботи залежать строки виконання реконструкції колектору та відновлення руху автотранспорту по вулиці Київська. 

На місці проведення дослідження є певні знахідки, які дозволять фахівцям розширити інформацію про життя нашого міста в часи Київської Русі.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Чернігівводоканал #водопостачання #ремонт #Київська
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...