• Главная
  • У Чернігові відбудеться конференція партії мера – «Рідний дім»
14:48, 19 мая 2020 г.

У Чернігові відбудеться конференція партії мера – «Рідний дім»

Захід анонсував міський голова Владислав Атрошенко, який заявив: партія піде на місцеві вибори, оскільки парламентарі відмовилися від ідеї заблокувати участь у виборах для локальних політичних сил.

– Спроби законодавчо обмежити участь у місцевих виборах непарламентських партій... Там поставлена крапка. І це єдина можлива нормальна ситуація, – зауважив Владислав Атрошенко.

– Оскільки конституційно це неможливо, то очевидно що треба дати можливість непарламентським партіями стати парламентським. В тому числі через місцеві вибори.

Мер зазначив, що головне надбання українського суспільства – вільне волевиявленні, і на цій основі партії можуть успішно працювати на місцях – на рівні міста чи області – і потім пробиватися до Верховної ради.

– І це є правильна еволюція. Бо якщо не давати еволюцію, тоді відбуваються революції, – прокоментував він відмову влади від створення перепон для участі у місцевих виборах регіональних партій.

Також міський голова Чернігова заявив, що партія «Рідний дім» братиме участь у місцевих виборах і анонсував на початок червня чи навіть кінець травня проведення конференції.

– Думаю, партія заявить про своє бачення розвитку міста, області, те, кого вона бачить своїми членам, – повідомив він.

Нагадаємо, про створення партії "Рідний дім" Владислав Атрошенко заявив наприкінці минулого року під час звіту про свою роботу на посаді міського голови Чернігова.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#місцеві вибори #Рідний дім #Владислав Атрошенко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...