• Главная
  • З понеділка у Чернігові відкриваються дитячі садочки. Батьків просять за можливості не спішити
09:55, 28 мая 2020 г.

З понеділка у Чернігові відкриваються дитячі садочки. Батьків просять за можливості не спішити

З понеділка у Чернігові відкриваються дитячі садочки. Батьків просять за можливості не спішити

Дитячі садочки у Чернігові запрацюють з 1 червня. Тут готові приймати всіх бажаючих, проте існує ряд засторог. Про них доповів начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Ключове питання – стан здоров’я дітей. Тож батькам рекомендовано перед візитом до садочка вдома виміряти температури тіла дитини. При вході на територію садочка медсестра дистанційним термометром робитиме температурний скрінінг – якщо прилад покаже 37 градусів чи вище – дитину не пустять. Те ж стосується і видимих симптомів респіраторних захворювань (шмарклі, кашель, тощо).

Цікаво, що у постанові головного санітарного лікаря України йдеться про поріг у 37,2 градуси, але з ініціативи міського голови Чернігова у нашому місті показник знизили до 37 градусів. Також температуру дітям будуть вимірювати в садочку протягом дня – не рідше ніж раз на кожні 4 годин

Разом з тим на совісті батьків залишається питання, чи хворіли під час карантину діти вдома. Медичних довідок для дітей при поверненні в дитсадок не вимагатимуть, щоб не наражати зайвий раз на небезпеку і батьків, і дітей під час візити до поліклінік на огляд.

Вранці дітей тепер прийматимуть на вулиці – батьків на територію садочка не заходитимуть. У зв’язку з цією вимогою батьків просять приводити дітей чітко у визначений для них час, щоб потоки дітей і батьків можливо було розвести без утворення натовпу.

Окрім усього іншого, батьків просять врахувати погоду і те, що технічної можливості увімкнути окремо опалення садочків серед літа немає. Зараз у їх приміщеннях досить холодно. За словами Василя Білогури – 14–15 градусів.

Дітей просять тепло вдягати. Прогноз погоди обіцяє на початку червня поступове потепління, тому для родин, які можуть відтермінувати прихід дитини до дитсадка ще на тиждень, це теж може бути правильним рішенням.

– Травень прохолодний. Є сподівання що за перший тиждень червня потепліє. Тому якщо у когось є можливість прийти на другий тиждень червня… – натякнув Василь Білогура.

Усього в Чернігові відвідують дитсадки близько 12 тисяч дітей. Наразі очікується, що з 1 червня їх прийде близько 8 тисяч. Вже зараз вихователі та інші працівники дитсадків обдзвонюють родини своїх вихованців і уточнюють кількість дітей, які прийдуть. Виходячи з цієї кількості в найближчі дні до садочків завезуть продукти.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дитсадок #правила #Василь Білогура
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...