• Главная
  • У Чернігові відновлюється робота транспорту в повному обсязі. Але обмеження лишаються
15:29, 28 мая 2020 г.

У Чернігові відновлюється робота транспорту в повному обсязі. Але обмеження лишаються

У Чернігові відновлюється робота транспорту в повному обсязі. Але обмеження лишаються

З 1 червня у Чернігові громадський транспорт повертається до звичного режиму роботи – без обов'язкового пред'явлення спеціальних перепусток.

Таке рішення ухвалив сьогодні, 28 травня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради. Воно почне працювати з 1 червня.

Керувалися чиновники тим, що у Чернігові темпи поширення коронавірусної хвороби дозволяють скасовувати окремі положення, ухвалені раніше не період дії карантину, що дозволяє постанова Кабінету міністрів.

Зокрема, заступник міського голови Олександр Ломако нагадав, що за минулу добу вилікувалися від COVID-19 три чернігівці (два з них уже виписані з лікарні). А серед 6 нових випадків лише одна людина госпіталізована. У більшості ж випадків (усього їх було 44) перебіг хвороби був без симптомів.

Таким чином, з 1 червня (а по факту – з 30 травня, оскільки на вихідні перепустки також не потрібні) доступ до салонів автобусів та тролейбусів буде вільним. Транспортом можна буде скористатися, не пред’являючи перепустки, в будь-який час. Всі пільги дійсні.

Втім, два обмеження залишаються. По-перше, вхід до салону без масок як і раніше заборонено, а по-друге, кількість пасажирів не може перевищувати кількість місць для сидіння у салоні. Тобто, стоячих місць не передбачено.

За можливості чиновники принаймні на години пік пообіцяли збільшити кількість одиниць транспорту, аби уникнути натовпів і черг на зупинках.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#транспорт #карантин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...