• Главная
  • Антимонопольний комітет побачив у ремонті доріг на Чернігівщині, порушення
12:21, 29 мая 2020 г.

Антимонопольний комітет побачив у ремонті доріг на Чернігівщині, порушення

Антимонопольний комітет побачив у ремонті доріг на Чернігівщині, порушення

АМКУ зобов’язав Службу автомобільних доріг у Чернігівській області скасувати своє рішення про відхилення тендерної пропозиції, що надійшла від чернігівського ТОВ «Транс лайн груп», пишуть «Наші гроші».

«Транс лайн груп» подала скаргу на рішення чернігівського автодору щодо відхилення пропозиції у трьох тендерах на послуги з експлуатаційного утримання автодоріг державного значення Р-65, Р-83, Т-10-08, Т-25-13, Р-61,М-02 та інші. Усього йдеться про суму у більше ніж 180 мільйонів гривень.

Замовник робіт відхилив пропозицію компанії через те, що деякі з документів, подані для участі у тендері, нібито втратили чинність на момент проведення аукціону (були чинними до кінця березня 2020 року).

Але підприємці наполягають: документи були чинні на момент подання заявки. При цьому фірма надала гарантійний лист, який містить гарантійне зобов’язання про проведення повторної перевірки по закінченню строку чинності свідоцтв.

В результаті, тендерна колегія Антимонопольного комітету зобов’язала чернігівську Службу автомобільних доріг повернути компанію на торги у всіх трьох тендерах.

Компанія «Транс лайн груп» уже вдруге подає скарги по цим тендерам у Чернігівській області. Раніше фірма оскаржила дискримінаційні вимоги у тендерній документації по двом тендерам по 70 мільйонів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#АМКУ #тендер #Транс лайн груп
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...