• Чернігівська «Десна» перемогла у першому офіційному матчі після карантину
15:53, 30 травня 2020 р.

Чернігівська «Десна» перемогла у першому офіційному матчі після карантину

Після перерви у два з половиною місяці чернігівська «Десна» відновила виступи у Прем'єр-лізі матчем проти «Колоса». Гра завершилася перемогою чернігівців – з рахунком 2:0.

Поєдинок проходив у Києві, де ковалівський «Колос» був номінальним господарем.

В першому таймі команди були повністю рівними. Чернігівці жвавіше почали гру, проте «Колос» досить швидко вирівняв гру і створив кілька небезпечних моментів.

В одному з епізодів господарів мали відкривати рахунок, але з убивчої позиції гравець «Колоса» пробив відверто слабо і прямо в руки Євгену Пасту – голкіперу «Десни».

Але в цілому справедливим був рахунок першої половини гри – 0:0.

Рівна боротьба точилася на полі і на початку другого тайму, аже поки «Десна» не провела показову атаку, розтягнувши захист суперника.

Владислав Огиря віддав з центральної зони пас глибоко на лівий фланг, звідти Андрій Тотовицький навісив, а захист «Колоса» проґавив на іншому фланзі ривок капітана «Десни» Дениса Фаворова. Той головою пробив з достатньо близької відстані – у воротаря не було шансів.

Досить швидко «Колос» міг зрівняти рахунок, коли арбітр призначив сумнівний пенальті, вгледівши гру високо піднятою ногою (Денис Фаворов намагався у власному штрафному майданчику вибити м'яч у суперника).

Чернігівці довгий час намагалися довести арбітру несправедливість такого рішення, але той не змінив своєї думки навіть після консультацій з асистентом, який, судячи з усього, був саме на стороні «Десни».

До м’яча підійшов вихованець «Десни» і нинішній капітан «Колоса» Віталій Гавриш. Але його удар з 11-метрової позначки парирував Євген Паст.

Господарі ще спробували на емоціях задавати «Десну», але чернігівці гостро відповідали контратаками. Одна з них наприкінці матчу завершилася другим голом. Філіпов виграв верхову боротьбу і скинув м’яч на хід Євгену Картушову, який реалізував вихід сам на сам, легко втікши від захисника.

Табло
«Колос» (Ковалівка) – «Десна» (Чернігів) 0:2 (Фаворов, 64, Картушов, 83)
«Десна»: Паст – Фаворов, Тамм, Імереков, Мостовий – Огіря, Домбровський (Єрмаков, 90) - Калітвінцев (Конопля, 80), Тотовицький (Будківський, 85), Гуцуляк (Картушов, 46) – Філіппов (Гітченко, 90).

На 69-й хвилині гри Гавриш («Колос») не реалізував пенальті

***

Перемога 2:0 підняла «Десну» на 2-4 місце. Тепер відразу у трьох команд («Десна», «Зоря», «Динамо») по 46 очок, проте луганчани та кияни мають по одній грі в запасі.

Наступний матч підопічні Олександра Рябоконя проведуть 6 червня проти «Шахтаря».