У Чернігові збільшується кількість хворих на коронавірус. Є загроза посилення карантину

У Чернігові збільшується кількість хворих на коронавірус. Є загроза посилення карантину

Статистика за поточний тиждень щодо інфікованих на COVID-19 у Чернігові загрожує поверненням більш жорстких умов карантині. Про це, вивчивши інформацію управління охорони здоров’я заявив міський голова Владислав Атрошенко.

– Сьогодні наше українське «разгільдяйство» може привести до того, що ми повернемося у червні до посилення карантину і знову зупинки малого бізнесу, транспорту і букету неприємних речей, – попередив міський голова.

Такі прогнози спираються на невтішні цифри, які навів начальник управління охорони здоров’я Владислав Кухар. За його словами, якщо з 15 по 21 травня у Чернігові було виявлено 7 інфікованих коронаівірусом людей, то надалі крива зростала.

Так, з 22 по 28 травня було вже 14 нових хворих, а за чотири дні поточного тижня (29 травня – 1 червня) – аж 20.

– Є ризик того що ми можемо перевищити максимально допустимий бар’єр, – заявив Владислав Кухар.

Нагадаємо, згідно постанови Кабміну і рекомендацій МОЗ пом’якшення карантинних обмежень можливе лише для тих регіонів, де немає перевищень по трьом показникам.

Перший критерій – кількість нових інцидентів за тиждень. Має бути менше 12 випадків на 100 тисяч населення (для Чернігова – 34). Наразі ж за неповний тиждень маємо уже 20 діагнозів.

Другий критерій – наповненість ліжок, відведених у медичних закладах для лікування хворих на коронавірус. Тут стеля – 50 %. В Чернігові поки що 13,8 %.

Третій критерій – кількість тестувань. Тут Чернігову боятися немає чого. Мінімальний поріг у 12 тестувань на 100 тисяч населення за тиждень у нас перевищено майже у 12 разів.

Усього станом на ранок 2 червня у Чернігові виявлено 68 випадків COVID-19. З них 19 вже одужало.

З 49 хворих на сьогодні 13 проходять лікування у медичних закладах (лише двом періодично дають кисневі маски, у переведенні їх на апарати ШВЛ не має потреби), 36 – вдома (у 8 є легкі симптоми, у 26 – перебіг хвороби без симптомів).

Також серед інфікованих – 5 дітей віком від 4 до 17 років. У всіх них симптоми відсутні.

Усього за період дії карантину зроблено близько 1600 ПЛР-тестувань, з них більше 400 – протягом останнього тижня.

коронавірус Владислав Кухар епідемія COVID-19
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9186 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии