• Чернігівська «Десна» програла «Шахтарю»
10:51, 7 червня 2020 р.

Чернігівська «Десна» програла «Шахтарю»

П’ять голів, мінімальна перевага «гірників» і прикра поразка, якої «Десна» могла уникнути на останніх хвилинах.

Цього разу несподівано завжди надійний захист чернігівців зіграв посередньо, дозволивши супернику забити тричі.

Вже на 4-й хвилині «Шахтар» забив швидкий гол – відзначився Фернандо, який перехопив м’яч після помилки Андрія Домбровського.

Чернігівці спробували гостро огризнутися (шанси були у Філіппова та Кузика), проте вища майстерність «гірників» далася взнаки.

Спочатку на 23-й хвилині Євген Паст врятував команду, відбивши пенальті від Марлоса, призначений за гру рукою Андрія Мостового (це вже другий матч поспіль, коли воротар «Десни» парирує 11-метровий).

Але за кілька хвилин Марлос виправився, забивши гол з гри, обгравши перед тим кількох «деснянців».

Згодом арбітр повернув борг, призначивши такий самий пенальті у ворота «Шахтаря». Денис Фаворов з 11-метрової позначки був точним, скоротивши відставання у рахунку.

Але на початку другого тайму знову помилився Домбровський. Знову цим скористався Фернандо. Цього разу Євген Паст парирував його удар, але захист проґавив іншого «гірника» – Марлоса. Той добив м’яч у ворота «Десни».

«Шахтар» мав ще кілька нагод збільшити рахунок, але в останні 20 хвилин став грати розслаблено, чим могли скористатися чернігівців. Гітченко влучив у штангу, а вихованець «Шахтаря» Пилип Будківський вийшов сам на сам з воротарем і зробив рахунок 2:3.

До кінця матчу лишалося близько 5–6 хвилин (разом з компенсованими) і підопічні Олександр Рябоконя мали шанс вртувати нічию. Але масована атака завершилася без результату: Хльобас, перебуваючи у вигідній позиції, в найменш потрібний момент послизнувся і не влучив по м’ячу. А Фаворов, який несподівано отримав снаряд, трішки не влучив у ворота.

Шахтар (Донецьк) – Десна (Чернігів) – 3:2 (Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 – Фаворов, 32 (пен.), Будківський, 89). На 25-й хвилині Марлос не реалізував пенальті.

«Десна»: Паст – Фаворов, Імереков, Тамм (Картушов 66), Мостовий – Огіря, Домбровський (Єрмаков 73) – Калітвінцев, Тотовицький (Гітченко 46), Кузик (Будковський 73) – Філіппов (Хльобас 86)

У паралельному матчі «Зоря» перемогла» і тепер випереджає «Десну» на 3 очки у боротьбі за медалі. Сьогодні, 7 червня, між собою зіграють ще два конкуренти чернігівців – «Динамо» та «Олександрія».