Керівник Чернігівської ТЕЦ: «Чексіл краде електроенергію!»

Керівник Чернігівської ТЕЦ: «Чексіл краде електроенергію!»

У підприємства накопичився величезний борг перед постачальниками електроенергії. Питання обговорили на нараді у мерії у вівторок, 23 червня.

За словами директора Чернігівської ТЕЦ Олексія Щербини, проблема полягає в тому, що на балансі «Чексіла» знаходиться підстанція, через яку підключені до послуги інші споживачі.

Вони справно платять, але технічно залежать від цієї підстанції, тож вимкнути її постачальники енергії не можуть, оскільки це викличе широкий суспільний резонанс з боку відповідальних платників.

– У них есть подстанция на балансе, через которую они субпотребителям транспортируют энергию. И есть закон который четко регламентирует стоимость этой услуги. Есть методика расчета. Но они хотят по-другому. Это – шантаж, – заявив Олексій Щербина.

– «Чексил», по сути, ворует электрическую энергию. У них нет договора, нет поставщика, нет заведенных лимитом. Потери ложатся на наши плечи, – додав він.

Наразі, за словами керівника ТЕЦ, його підприємству «Чексіл» винне близько 10 мільйонів гривень, і майже 20 мільйонів винне іншому постачальнику – «Обленерго».

Вирішити проблему можна було би за рахунок передачі підстанції на баланс «Обленерго» або міста за рахунок погашення існуючих боргів «Чексіл».

– Весь долг – не ниже стоимости этого объекта, – вважає Олексій Щербина.

В свою чергу міський голова Владислав Атрошенко спрогнозував негативні наслідки такої поведінки власників підприємства.

– Шантаж постоянный. Они не платят ни за что. И по сути пользуются тем, что там работает несколько сотен человек. Этим прикрываются. Я никак не могу повлиять на ситуацию…

Давайте просто четко понимать, что это – путь к обесточиванию предприятия и субпотребителей, которые ни в чем не виноваты. Но будут потом люди ходить к нам, – прокоментував проблемну ситуацію мер.

Він зазначив, що шлях по якому йде «Чексіл» призведе до зупинки цього підприємства. Мовляв сторони сідають за стіл, домовляються про борги, але на цьому – все. За словами Владислава Атрошенка, це «не робота, а знущання». Також він емоційно висловився щодо власника компаніі.

– Собственник – представитель русского мира – что-то планирует. Я не понимаю позиции. Я не хочу обидеть, но выскажу свое мнение что он – полуидиот. Не может нормальный человек три раза общаться с мэром на одну и ту же тему – и всё, как в первый раз. А суть сводится к одному – он перекладывает нарощенную кредиторку себе в карман. Там он должен, и долги растут – а в кармане больше денег. «Молодец». Но что с ним делать?!

До того ж, як з’ясувалося, «Чексіл» винен ще й за землю місту. Щоправда, тут є позитивна динаміка: протягом року, як розповів керівник управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради Василь Дмитренко, підприємство погасило близько 12 мільйонів гривень. Лишилося майже 3 мільйони, 2 з яких має надійти на рахунки міста прямо сьогодні, 23 червня. Ще 920 тисяч обіцяють віддати до кінця червня.

Нагадаємо, згідно даних реєстру Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) ПрАТ «КСК «Чексіл» є громадянин РФ Валерій Климко, який проживає у Московській області.

КСК Чексіл електроенергія борги Обленерго Олексій Щербина ТЕЦ Владислав Атрошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
814 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии