• Главная
  • На цьому тижні стане відомо, як буде виглядати площа Героїв Небесної сотні у Чернігові
09:06, 24 июня 2020 г.

На цьому тижні стане відомо, як буде виглядати площа Героїв Небесної сотні у Чернігові

На цьому тижні стане відомо, як буде виглядати площа Героїв Небесної сотні у Чернігові

Таку обіцянку від проєктувальник передав начальник управління архітектури Чернігівської міської ради Сергій Калюжний.

Візуалізація цього простору у сквері вздовж проспекту Миру (між готелем «Україна» та Головпоштамтом) вже майже готова і має бути представлена вже 26 червня. Це буде не готовий проєкт, а «картинки» – бачення проєктувальника.

Нагадаємо, раніше відбулося два конкурси щодо майбутнього вигляду цієї площі. Першого разу навіть було обрано переможницю (нею стала студентка з Житомира, що навчалася на той час у Києві), але міському голові ідея не сподобалася.

Друга спроба взагалі була провальною – переможця визначено не було.

Також Сергій Калюжний запевнив, що до кінця червня з’явиться детальний план забудови території колишнього 171-го заводу (район Ремзавод). Наразі гальмують процес, за його словами, звернення підприємців, які мають там приміщення та заявляють про небезпечне виробництво. А це у свою чергу, вимагає коригувань планів забудови.

Міський голова Владислав Атрошенко розкритикував роботу головного архітектора і нагадав йому, що по цьому об’єкту той вже кілька разів переносив строки: спочатку обіцяв кінець березня, потім – кінець квітня і в останній раз – початок червня. Тепер – нова дата.

Сергій Калюжний спробував пояснити, що необхідно враховувати усі звернення, оскільки в іншому разі проєкт може не пройти експертизу. Але мер був налаштований різко:

– Це – брєд! Проєктант, разом з тобою, виглядає не дуже адекватно, не дуже професійно і не дуже відповідально перед містом… Скільки разів ти переносив терміни? І виглядаєш адекватно?

Я тебе попереджаю: як тільки попадеться заміна – на завтра йдеш у вільне плавання. Ти козирки малюєш на кафе нормально – будеш малювати. І не ображайся, бо ти заслуговуєш цього.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#архітектура #площа Героїв Небесної сотні #проєкт #Сергій Калюжний
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...