• Главная
  • Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!
16:05, 24 июня 2020 г.

Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!

Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!

ПОЗИЦІЯ. Гасло політичної партії «Рідний дім» чітко ілюструє програмні цілі та мету, з якою вона створена.

Про відродження Чернігівського регіону і про команду професіоналів, яка буде втілювати в життя програмні настанови партії громад Чернігівщини – «Рідний дім», ішлося на обласній партійній конференції, що відбулася 20 червня.

До команди партії «Рідний дім» увійшли знані на Чернігівщині та в Україні люди: заслужений майстер спорту України заступниця міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш, депутат обласної ради екс-голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, міські голови Ніжина та Новгорода-Сіверського, голови об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, керівники підприємств, агрохолдингів, лікарі, учителі, а також члени команди Владислава Атрошенка, що працюють з ним над розвитком Чернігова.

На конференції партія «Рідний дім» відкрито заявила про свою готовність іти на вибори. Наразі це єдина політична партія на теренах України, що представляє інтереси мешканців Чернігівщини, а не київських керманичів та наближених до них олігархічних груп.

«Рідний дім» – єдина партія, головною метою якої є не пустопорожні політичні розмови, а вирішення соціально-економічних завдань міста й області.

«Рідний дім» – це єдина партія, в якої слово означає діло. За короткий термін часу команда Владислава Атрошенка показала, як партія може і повинна виконувати свою організаційну функцію. Усього за п’ять років Чернігів піднявся з 20-го на 2–3-тє місця у всеукраїнському рейтингу обласних центрів. І такі темпи не знижуватимуть – навпаки, цей досвід буде масштабований на територіальну громаду області, а в подальшому і на всю Україну.

До учасників конференції з вітальним словом звернувся лідер партії – чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!, фото-9

– Партія «Рідний дім» іде на вибори і заявляє, що її робота буде спрямована на максимальне досягнення програмних цілей. Імідж будь-якої партії створюють люди та конкретні справи. За рівень команди «Рідного дому» не буде соромно нікому. Це потужні, самодостатні, віддані своїй справі люди. Ми усвідомлюємо всю відповідальність, бо для кожного з нас Чернігівщина, кожне місто і село, кожна вулиця і будинок, і в цілому Україна – це наш рідний дім. Досвід Чернігова свідчить, що команда партії «Рідний дім» зможе ефективно вирішувати будь-які завдання. Це значить, що наш девіз «Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!» – це не просто слова, це керівництво до дій, – підкреслив Владислав Атрошенко.

Задля реалізації проголошених на конференції цілей та завдань, зазначив Владислав Атрошенко, партія «Рідний дім» ставить собі за мету здобути впевнену перемогу на місцевих виборах у Чернігівській області до рад усіх рівнів 25 жовтня 2020 року.

У виступах прозвучали слова підтримки на адресу партії «Рідний дім»
та її лідера Владислава Атрошенка

Ніна Лемеш, заслужений майстер спорту України, заступниця міністра молоді та спорту України:

– Обіймаючи таку високу посаду, я зрозуміла, наскільки для всіх важлива і значуща роль місцевого самоврядування. Тому з великим задоволенням підтримую програмні засади, котрі було презентовано. У команді «Рідного дому» я готова працювати на розквіт нашого Чернігівського краю, на майбутні здобуття й обов’язкові перемоги.

Олег Дмитренко, народний депутат України 8-го скликання:

– Сьогодні Чернігів – це одне з найкращих міст України. І це при незначному бюджеті. Чернігівська область – депресивна і дотаційна. Тому хто, як не партія громад Чернігівщини «Рідний дім», має підставити плече своїм мешканцям. Ми будемо об’єднуватися навколо обласного центру і потужного мера та працювати на перемогу.

Михайло Ільницький, голова правління «Чернігівобленерго»:

– Я представник одного з найбільших підприємств Чернігівщини, де працює понад три тисячі робітників. Ми бачимо великий позитив у тому, як змінився на краще Чернігів. Тому ми готові до спільної роботи разом із командою «Рідного дому» на благо розвитку всього нашого Сіверського краю.

Анатолій Євлахов, народний депутат 8-го скликання:

– Велика частина успіху – це бути серед успішних людей. А партія громад «Рідний дім» із її лідером Владиславом Атрошенком зібрала потужну, найкращу команду переможців. Усі бачать, як змінюється Чернігів. Але є й інші міста та містечка, які також потребують змін. Хочу, щоб слова українського гімну «запануємо ми, браття, у своїй сторонці» стали реальністю.

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради:

– Сучасний мер – це архітектор змін міста та свідомості його мешканців. Те, як розквіт за останні роки Чернігів – яскраве тому підтвердження.  Настав час змін і на Чернігівщині. Тому я вдячний за запрошення до команди партії громад – партії «Рідний дім». Упевнений, що разом ми зробимо кожен своє місто, свій рідний дім кращим.

Олена Дмитренко, голова Козелецької ОТГ:

– Із партією громад «Рідний дім» ми згуртувалися, щоб зберегти і розбудувати рідну Чернігівщину. Упевнена, що з такою командою ми переможемо та повернемо довіру до влади і місцевого самоврядування.

Андрій Богдан, голова Городнянської міської ради:

– Вивчаючи досвід інших країни, я зрозумів силу місцевого самоврядування. Партія «Рідний дім» - це партія громад Чернігівщини. А наша сила – в громадах. Потужна команда «Рідного дому» здатна розбудувати рідну Чернігівщину. Так, як розбудований її центр – Чернігів. Часу на політичні баталії немає.

Ігор Вдовенко, голова обласної ради:

– Партія громад «Рідний дім» уособлює успішних та дієвих людей.  Мені імпонують принципи і підходи до роботи, запропоновані лідером партії Владиславом Атрошенком. Адже ми маємо керуватися не віртуальними речами, а конкретним прикладом, який мер та його команда створили тут, перед нашими очима, для всіх людей Чернігівщини.

Анатолій Лінник, міський голова Ніжина:

– Чернігів змінився тому, що місто очолила людина, яка вміє ефективно управляти та ефективно використовувати наявний міський ресурс. Тому цей позитивний приклад став цікавим для мене і команди, яка працює в Ніжині. Тож ми прийняли одноголосне рішення приєднатися до партії «Рідний дім», щоб йти далі разом до перемоги.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Рідний дім #конференція #місцеві вибори
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...