Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!

ПОЗИЦІЯ. Гасло політичної партії «Рідний дім» чітко ілюструє програмні цілі та мету, з якою вона створена.

Про відродження Чернігівського регіону і про команду професіоналів, яка буде втілювати в життя програмні настанови партії громад Чернігівщини – «Рідний дім», ішлося на обласній партійній конференції, що відбулася 20 червня.

До команди партії «Рідний дім» увійшли знані на Чернігівщині та в Україні люди: заслужений майстер спорту України заступниця міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш, депутат обласної ради екс-голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, міські голови Ніжина та Новгорода-Сіверського, голови об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, керівники підприємств, агрохолдингів, лікарі, учителі, а також члени команди Владислава Атрошенка, що працюють з ним над розвитком Чернігова.

На конференції партія «Рідний дім» відкрито заявила про свою готовність іти на вибори. Наразі це єдина політична партія на теренах України, що представляє інтереси мешканців Чернігівщини, а не київських керманичів та наближених до них олігархічних груп.

«Рідний дім» – єдина партія, головною метою якої є не пустопорожні політичні розмови, а вирішення соціально-економічних завдань міста й області.

«Рідний дім» – це єдина партія, в якої слово означає діло. За короткий термін часу команда Владислава Атрошенка показала, як партія може і повинна виконувати свою організаційну функцію. Усього за п’ять років Чернігів піднявся з 20-го на 2–3-тє місця у всеукраїнському рейтингу обласних центрів. І такі темпи не знижуватимуть – навпаки, цей досвід буде масштабований на територіальну громаду області, а в подальшому і на всю Україну.

До учасників конференції з вітальним словом звернувся лідер партії – чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

– Партія «Рідний дім» іде на вибори і заявляє, що її робота буде спрямована на максимальне досягнення програмних цілей. Імідж будь-якої партії створюють люди та конкретні справи. За рівень команди «Рідного дому» не буде соромно нікому. Це потужні, самодостатні, віддані своїй справі люди. Ми усвідомлюємо всю відповідальність, бо для кожного з нас Чернігівщина, кожне місто і село, кожна вулиця і будинок, і в цілому Україна – це наш рідний дім. Досвід Чернігова свідчить, що команда партії «Рідний дім» зможе ефективно вирішувати будь-які завдання. Це значить, що наш девіз «Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!» – це не просто слова, це керівництво до дій, – підкреслив Владислав Атрошенко.

Задля реалізації проголошених на конференції цілей та завдань, зазначив Владислав Атрошенко, партія «Рідний дім» ставить собі за мету здобути впевнену перемогу на місцевих виборах у Чернігівській області до рад усіх рівнів 25 жовтня 2020 року.

У виступах прозвучали слова підтримки на адресу партії «Рідний дім»
та її лідера Владислава Атрошенка

Ніна Лемеш, заслужений майстер спорту України, заступниця міністра молоді та спорту України:

– Обіймаючи таку високу посаду, я зрозуміла, наскільки для всіх важлива і значуща роль місцевого самоврядування. Тому з великим задоволенням підтримую програмні засади, котрі було презентовано. У команді «Рідного дому» я готова працювати на розквіт нашого Чернігівського краю, на майбутні здобуття й обов’язкові перемоги.

Олег Дмитренко, народний депутат України 8-го скликання:

– Сьогодні Чернігів – це одне з найкращих міст України. І це при незначному бюджеті. Чернігівська область – депресивна і дотаційна. Тому хто, як не партія громад Чернігівщини «Рідний дім», має підставити плече своїм мешканцям. Ми будемо об’єднуватися навколо обласного центру і потужного мера та працювати на перемогу.

Михайло Ільницький, голова правління «Чернігівобленерго»:

– Я представник одного з найбільших підприємств Чернігівщини, де працює понад три тисячі робітників. Ми бачимо великий позитив у тому, як змінився на краще Чернігів. Тому ми готові до спільної роботи разом із командою «Рідного дому» на благо розвитку всього нашого Сіверського краю.

Анатолій Євлахов, народний депутат 8-го скликання:

– Велика частина успіху – це бути серед успішних людей. А партія громад «Рідний дім» із її лідером Владиславом Атрошенком зібрала потужну, найкращу команду переможців. Усі бачать, як змінюється Чернігів. Але є й інші міста та містечка, які також потребують змін. Хочу, щоб слова українського гімну «запануємо ми, браття, у своїй сторонці» стали реальністю.

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради:

– Сучасний мер – це архітектор змін міста та свідомості його мешканців. Те, як розквіт за останні роки Чернігів – яскраве тому підтвердження.  Настав час змін і на Чернігівщині. Тому я вдячний за запрошення до команди партії громад – партії «Рідний дім». Упевнений, що разом ми зробимо кожен своє місто, свій рідний дім кращим.

Олена Дмитренко, голова Козелецької ОТГ:

– Із партією громад «Рідний дім» ми згуртувалися, щоб зберегти і розбудувати рідну Чернігівщину. Упевнена, що з такою командою ми переможемо та повернемо довіру до влади і місцевого самоврядування.

Андрій Богдан, голова Городнянської міської ради:

– Вивчаючи досвід інших країни, я зрозумів силу місцевого самоврядування. Партія «Рідний дім» - це партія громад Чернігівщини. А наша сила – в громадах. Потужна команда «Рідного дому» здатна розбудувати рідну Чернігівщину. Так, як розбудований її центр – Чернігів. Часу на політичні баталії немає.

Ігор Вдовенко, голова обласної ради:

– Партія громад «Рідний дім» уособлює успішних та дієвих людей.  Мені імпонують принципи і підходи до роботи, запропоновані лідером партії Владиславом Атрошенком. Адже ми маємо керуватися не віртуальними речами, а конкретним прикладом, який мер та його команда створили тут, перед нашими очима, для всіх людей Чернігівщини.

Анатолій Лінник, міський голова Ніжина:

– Чернігів змінився тому, що місто очолила людина, яка вміє ефективно управляти та ефективно використовувати наявний міський ресурс. Тому цей позитивний приклад став цікавим для мене і команди, яка працює в Ніжині. Тож ми прийняли одноголосне рішення приєднатися до партії «Рідний дім», щоб йти далі разом до перемоги.

Рідний дім конференція місцеві вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Здоровье
В умовах загрози продовження дистанційної освіти і у наступному навчальному році, будь-які поради з організації цього процесу вдома можуть бути корисними. Ми поспілкувалися з психологинею Світланою Ющенко, щоб запитати, чи може бути корисним відтворення шкільної атмосфери вдома: дзвоники, шкільна форма, страви, як у шкільній їдальні…На її думку, такий варіант може принести користь, проте підходити до цього питання слід обережно, адже все це забере чимало ч...
Общество
На Чернігівщині Державна прикордонна служба України патрулюють кордон на гелікоптерах Airbus H-125, повідомили у пресслужбі відомства. Прикордонники на Чернігівщині обстежили 185 км місцевості за допомогою сучасних вертольотів Airbus H-125, котрі були надані в рамках міжурядової угоди між Україною та Францією. Особливу увагу під час обльоту прикордонники звертали на виявлення маломірних суден, що можуть незаконно перебувати поблизу кордону, та накопичення...
Криминал
Чернігівський районний суд призначив покарання мешканцю села Смолин Чернігівського району за вчинення ряду крадіжок елементів кріплення залізничних шляхів. Прокурором доведено, що чоловік 1977 року народження вчиняв крадіжки елементів кріплення залізничних шляхів, по яким пересувається залізничний транспорт. Це створювало небезпеку для життя та здоров’я людей. Усього таких випадків було 5. В подальшому зловмисник викрадене здавав на пункт прийому металобр...
Общество
4 липня 2018 року п’ятий президент України Петро Порошенко підписав закон «Про Національну поліцію». З того часу цей день став професійним святом усіх, хто має захищати нас від злочинності. Незважаючи на те, що реформа правоохоронних органів триває далеко не перший рік, слово «поліція» може викликати не тільки позитивні асоціації. Так, після гучних скандалів, пов’язаних з неправомірними, а то й відверто злочинними діями поліцейських, довіра до цієї інститу...
Здоровье
За даними Міністерства охорони здоров’я Чернігівська область протягом останнього тижня стала аутсайдером за кількістю проведених тестувань на COVID-19. Цей показник (кількість проведених тестувань з разрахунку на 100 тисяч населення за останні 7 днів) є одним з чотирьох, відповідно до яких ухвалюється рішення про можливість послаблення карантину. Щоб мати таку можливість, потрібно аби область робила не менше 24 тестувань на кожні 100 тисяч населення регіон...
Общество
2 липня, у Чернігові зафіксували черговий літній температурний рекорд цього року. Про це йдеться у повідомленні Чернігівського центру з гідрометеорології на офіційній Facebook-сторінці. Синоптики зафіксували +33,1 градуси, що перевершило рекорд двадцятидев'ятирічної давнини. Попередній рекорд зафіксували 1991 року, тоді 2 червня температура сягнула +31,7 градуси.
Здоровье
Чернігівська міська рада звернеться до міністерства охорони здоров’я з пропозицією пом'якшити карантинні обмеження і дозволити партнерські пологи. Начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислав Кухар зазначив, що наразі перебування у пологовому залі будь-кого, крім породіллі та медиків, заборонено постановою Кабінет міністрів. – Є пряме розпорядження. Партнерські пологи в Україні заборонені. Навіть з довідками, чоловік чи інший...
Криминал
До суду скеровано обвинувальний акт щодо жителя Чернігова, який намагався викрасти дитину, повідомили у прокуратурі. Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом замаху на викрадення дитини (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України). Прокуратурою висунуто обвинувачення місцевому мешканцю в тому, що в травні 2020 року чоловік, перебуваючи в одному з населених пунктів Чернігівського району, у стані алкогольного сп’яніння, на...
Общество
Протягом 2020 року передбачене відновлення 9 мостів у Чернігівській області. Роботи на деяких з них вже тривають. Зокрема, в селі Журавка Варвинського району на автодорозі Т-25-30 Прилуки – Варва – Срібне продовжується ремонт мосту на 21-му кілометрі дороги. Підрядник вже розібрав прогонову будову по одній смузі руху. Йде підготовка до ремонту проміжних опор. По завершенню цих робіт буде влаштовуватись нова прогонова будова. На час проведення ремонту прої...