У Чернігові ліквідують Новозаводську та Деснянську районні ради

У Чернігові ліквідують Новозаводську та Деснянську районні ради

Депутати Чернігівської міської ради на сесійному засіданні 25 червня ухвалили рішення про ліквідацію Деснянської та Новозаводської районних рад.

Це лише технічний момент, адже рішення про неутворення двох районних у Чернігові рад на наступний строк (після місцевих виборів) депутати міської ради ухвалили ще у серпні минулого року. Тепер поставлена крапка в цьому питанні.

Нагадаємо, ради працюватимуть до кінця поточної каденції (до наступних виборів у жовтні 2020 року).

Також паралельно на сесії ухвалили ще ряд супутніх питань. Зокрема, депутати припинили існування двох районних Служб у справах дітей та двох Управлінь праці та соціального захисту населення.

Вони не зникають безслідно, а реорганізовуються у два управління: у справах дітей та праці і соціального захисту безпосередньо у структурі міської ради.

В обох рішеннях йдеться про те, що діючим працівникам буде запропоновано працевлаштуватися у цих управліннях, але зазначається, що у разі відсутності вакансій на них чекає звільнення.

А вакансій точно на всіх не вистачить, адже відповідно до проекту штатного розкладу, кількість робочих місць зменшиться.

Наприклад, у Деснянському управлінні соціального захисту нині 125 працівників, а у Новозаводському – 89. Після реорганізації у відповідному управлінні передбачено лише 189 посад (мінус 25).

У обох Службах у справах дітей – по 11 спеціалістів, але в новому об’єднаному управлінні передбачено не 22 посади, а лише 19. Тобто звільнити доведеться трьох працівників.

районні ради Деснянська райрада Новозаводська райрада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
331 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии