• Главная
  • Шпоновані двері і тип підлоги - як створити цілісний набір?
Реклама
07:51, 25 июня 2020 г.

Шпоновані двері і тип підлоги - як створити цілісний набір?

Реклама

При обробці і облаштуванні квартири ви намагаєтеся, щоб всі її елементи гармоніювали один з одним та виглядали естетичним цілим. Що в значній мірі поглинає вашу увагу спочатку ремонту, так це вибір правильного типу підлоги і дверей, які пропонує даний сайт. Як створити вдале поєднання підлоги і шпонированних дверей?

Що таке шпоновані двері?

Шпон - це натуральний або модифікований матеріал, який використовується для обробки поверхні панельних дверей. Також відомий як фанерований шпон, він зроблений з тонких листів дерева зі стовбурів зрубаних дерев. У разі натурального шпону листи, витягнуті зі стовбура, об'єднуються в пачки, розташовуючи їх в тому порядку, в якому вони були зняті. Модифікований шпон створюється шляхом склеювання листів в блоки, фарбування їх і формування малюнка натурального дерева. Такий шпон має повторюваний малюнок, але більш довговічний, ніж натуральний шпон.

Двері шпону зовні виглядають так само, як справжні дерев'яні двері - вони можуть бути не впізнати недосвідченим оком. Однак вони легше дерев'яних полотен і не будуть деформуватися, як натуральна сировина.

Естетика фанерних дверей

Внутрішні двері можуть бути облицьовані деревом різних порід дерев - наприклад, ясеню, дубу, берези, волоського горіха або модрини. Зовнішній вигляд, що імітує образ справжньої сировини, робить цей тип дверей частою заміною дверей з цілісного дерева без шкоди для їх виду і елегантності. Різноманітність кольорів, а також дизайн дверей (доступні в повній і заскленій версіях) означає, що вони прекрасно доповнюють дизайн інтер'єру в будь-якому стилі.

Через те, що фанеровані двері бувають різних відтінків - від світлих до темних - з відповідністю їх зовнішньому вигляду підлоги у вас не повинно виникнути труднощів. Такі внутрішні двері стануть ідеальним доповненням до дерев'яних підлог, а також тим, які оброблені панелями. Слід вибирати темні моделі двері для темних підлог, відповідно, світлі для світлих. Текстура, видима на підлозі і двері, також буде важлива - найкраще, щоб вона була якомога ближче. Щоб досягти цього, і підлога, і шар обробки дверей повинні бути виготовлені з дерева або імітувати один і той же тип дерева. Піклуючись про ці два аспекти, ви будете впевнені, що дизайн інтер'єру буде послідовним у всіх відносинах.

Якщо у вас вистачить сміливості, ви також можете легко комбінувати двері з шпони з контрастною підлогою - темні відтінки шпону прекрасно поєднуються з дуже світлою підлогою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...