Чернігів – одне з найбільш доступних міст в Україні. Результати дослідження

Чернігів – одне з найбільш доступних міст в Україні. Результати дослідження, Сергій Кириченко

Чернігів став лідером у Рейтингу доступності міст України «Тостер». Про це оголосили автори дослідження на офіційній фейсбук-сторінці проєкту.

Рейтинг доступності українських міст «Тостер –проєкт громадської організації Доступно.UA, який піднімає питання безбар’єрності громадського простору. Учасники ініціативи досліджують міста на практиці та порівнюють результати, а також дає рекомендації для подальшого вдосконалення.

У свіжому рейтингу саме Чернігів посів перше місце з результатом у 19,46%. Плюси міста, відзначені експертами з безбар’єрності міського середовища:

• інфраструктура (переходи, пониження, велодоріжки, тактильна плитка, тротуари)
• пристосованість ЦНАП
• громадський транспорт
• громадські вбиральні

Разом з тим, команда проєкту рекомендує виправити ситуацію і забезпечити безбар’єрний доступ до міської ради, автовокзалу, відділків поліції та РАЦСу. Також потребує підвищення рівень безпеки на дорогах.

Чернігів – одне з найбільш доступних міст в Україні. Результати дослідження, фото-1

Усього у дослідження брали участь лише 10 міст України, 9 з яких – обласні центри: Чернігів, Суми, Полтава, Вінниця, Черкаси, Івано-Франківськ, Тернопіль, Херсон, Миколаїв та Кам’янець-Подільський.

За доступність до громадського транспорту Чернігів отримав 5-е місце (лідер – Івано-Франківськ). За доступність до аптек – також 5-е (лідер – Вінниця). Доступність до ЦНАПу у Чернігові оцінили 1-м місцем.

доступність велодоріжки рейтинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
130 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии