Тендер ще не відбувся, а скейт-парк у Чернігові вже будується

Тендер ще не відбувся, а скейт-парк у Чернігові вже будується, Дмитро Пономаренко

Понад тиждень на бульварі проспекту Миру, навпроти колишнього «Мегацентру», проводяться роботи. Саме тут має з’явитись скейт-парк для чернігівської молоді, якій зараз по суті немає куди приткнутись, аби своїм екстремальним хобі нікому не заважати. Але коли ж його будівництво буде завершено – невідомо, і ось чому…

Робота кипить – а хто її виконує?

У середу, 22 липня, наші журналісти завітали на об’єкт і побачили активну роботу з підготовки двох майданчиків під скейт-парк. На одному з них уже повністю залито бетон, а на іншому поки лише засипано гравій.

За словами виконроба, який не представився сам та не розповів, яку компанію-підрядника представляє, роботи з облаштування скейт-парку мають завершити приблизно до 20 серпня, якщо не завадить погода. Адже ті ж дощі зовсім не сприяють облаштуванню бетонного покриття об’єкта.

Тендер ще не відбувся, а скейт-парк у Чернігові вже будується, фото-1 Тендер ще не відбувся, а скейт-парк у Чернігові вже будується, фото-2 Тендер ще не відбувся, а скейт-парк у Чернігові вже будується, фото-3 Тендер ще не відбувся, а скейт-парк у Чернігові вже будується, фото-4

Що це за робітники і що саме вони роблять на бульварі навпроти колишнього «Мегацентру», нам не зміг відповісти і начальник управління ЖКГ Ярослав Куц. Справа в тому, що перший тендер на будівництво скейт-парку був оголошений на початку липня, але вже 18 липня його скасували, бо в ньому взяло участь менше двох компаній, а конкретно лише ТОВ «УТБ-Інжиніринг». Можливо, роботи, які зараз тривають на бульварі, виконують робітники саме цієї компанії, але пан Куц нам відповів, що не знає, хто там працює.

Тендер ще не відбувся, а скейт-парк у Чернігові вже будується, фото-5

– Я можу коментувати роботи, які відбуваються відповідно до заключного договору з управлінням. Наразі такий договір у нас був підписаний лише з археологами, які там копали раніше. З робітниками, про яких ви кажете, ми не підписували жодних договорів, – зазначив Ярослав Куц.

Другий тендер на заміну скасованому оголосили 20 липня, і він зараз на стадії подання пропозицій. Хто там переможе і які компанії на нього взагалі подадуть свої пропозиції, невідомо. Проте, нагадаємо, активні роботи з бетонування двох майданчиків уже ведуться, попри те, що переможець тендера визначиться лише на початку серпня.

– Скейт-парк навпроти «ЦУМу» зараз не будується. Лише 6 серпня буде оголошено переможця тендера на це будівництво. До цього часу скейт-парку там не буде, – наголосив начальник управління ЖКГ.

Десь ми це вже бачили

Цікаво, що обстановка з початком робіт на об’єкті до оголошення переможця в тендері не нова. Раніше схожа ситуація була з облаштуванням громадських зупинок. Восени 2018 року невідомі будівельники встановили п’ять зупинкових комплексів до того часу, коли оголосили переможця відповідного тендера.

Тоді свій коментар з цього приводу для «UA: Чернігів» дав голова ГО «Ініціатива» Павло Пущенко. За його словами, в управлінні ЖКГ ситуацію пояснили наступним чином. Підрядник встановлює ці зупинки до початку аукціону на свій страх і ризик, потім якщо цей підрядник перемагає в тендері, то йому просто це зараховується як виконана робота, якщо ж ні, то доводиться демонтувати зупинку за свій кошт.

Що чекає на нас цього разу? Є два варіанти. У тендері може все ж таки перемогти «потрібна» компанія, яка по суті зараз і проводить роботи. В іншому ж випадку, напевно, доведеться демонтувати ті бетонні майданчики, які зараз облаштовують знову ж таки «невідомі» будівельники.

5 628 813,60 грн – стартова ціна робіт у другому тендері на будівництво скейт-парку. За словами Ярослава Куца, у цьому році переможцю тендера заплатять 3,5 млн грн, які закладено в бюджеті міста.

Еженедельник "Семь Дней"
скейт-парк тендер роботи бульвар екстремали управління ЖКГ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1210 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии