Чернігівський автобусний маршрут №24 отримав нового перевізника

У Чернігівській міськраді провели конкурс на обслуговування автобусного маршруту №24 (Залізничний вокзал – Півці), після того, як попередній перевізник помер, а продовжити його справу виявилося нікому.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

Переможцем конкурсу стало ПрАТ «Таксосервіс», яке було єдиним претендентом на обслуговування цього маршруту. Дане товариство мало у своєму активі вивільнені автобуси після оновлення свого транспорту на маршруті №37.

Чернігівський автобусний маршрут №24 отримав нового перевізника, фото-1

Виконуючи свою інвестиційну програму, за останніх 2 роки цей перевізник придбав і поставив на лінію 9 нових низькопідлогових автобусів середньої місткості «ATAMAN». Тепер вивільнені після цього автобуси середньої місткості Еталон і ПАЗ будуть у числі тих, що возитимуть пасажирів до Півців.

Договір з перевізником укладатиметься на 5 років.

Чернігівський автобусний маршрут №24 отримав нового перевізника, фото-2

Обслуговувати інший маршрут, винесений на цей конкурс - №24-а (Залізничний вокзал – вул. Захисників України, через Півці) – бажаючих не знайшлося. З приводу цього та інших незатребуваних маршрутів керівник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради визначатиметься окремо.

Чернігівський автобусний маршрут №24 отримав нового перевізника, фото-3

За словами керівника управління Олександра Рижого, буде або оголошення ще одного конкурсу, або пропозиція до транспортної ради про зміну в маршрутну мережу Чернігова.

автобус маршрутка №24 управління транспорту конкурс переможець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
348 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии