Чернігівець пропонує збільшити видатки на догляд за деревами

Чернігівець пропонує збільшити видатки на догляд за деревами, Олександр Гавриленко

Чернігівський екоактивіст Сергій Безбородько пропонує збільшити видатки на догляд за дорослими деревами та створити відповідний підрозділ у Комунальному підприємстві «Зеленбуд».

Відповідна пропозиція вже з'явилася на сайті місцевих петицій.

У тексті пропонується керівництву комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради розглянути можливість розширення штатного розпису і введення посади професійного арбориста (Інженера садово-паркового господарства), тобто спеціаліста з обслуговування дерев і догляду за ними в умовах міського середовища, в підпорядкуванні якого була б відповідна бригада працівників зеленого господарства.

А міську раду передбачити в бюджеті Чернігова на 2021 рік видатки на догляд і утримання зелених насаджень в місті і при проведенні щорічної закупівлі, щодо благоустрою озеленених територій, передбачити окремою статтею необхідність проведення робіт по догляду і збереженню дорослих дерев в місті (передусім: підживлення, лікування, формуюча обрізка тощо).

На думку Сергія Безбородька, такі дії мають убезпечити дерева від передчасної загибелі та відповідно покращити екологічний стан міста.

На даний момент за петицію проголосувало 69 чоловік. Для того аби вони була розглянута вона має набрати 250 голосів.

дерева патиція КП "Зеленбуд" міська рада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
97 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии