Як правильно вибрати взуття Анви Групп для роботи?

Виконуючи різні види робіт, ви повинні дбати не тільки про старанність, але і про свою безпеку. Шоломи захищають голову, руки - спеціальні рукавички, але не слід забувати також про ноги - необхідно купити спецвзуття в Києві на сайті https://anvigroup.ua/footwear/ і захистити їх у процесі роботи.

Призначення захисного взуття

Захисне взуття повинно захищати ваші ноги та стопи. Ви взуваєте його для фізичної роботи, виконання якої може призвести до різних видів травм. Взуття цього типу захищає вас як від механічних, так і від хімічних пошкоджень, захищає ноги від опіків та шкідливого впливу тепла, а також від вологи та морозу. Більшість взуття, доступного на ринку, здатне захистити вас від кількох видів загроз одночасно. Вибираючи модель для себе, слід налаштувати її властивості під умови, в яких ви найчастіше працюєте.

Види взуття

Ви можете розділити захисне взуття за різними критеріями. Для вашої безпеки найважливіше - розрізняти мету та рівень загроз. Ви також можете зробити поділ завдяки конструкції взуття - чоботи до колін чи чоботи з розширеним верхом. Вибираючи захисне взуття, ви звертайте увагу насамперед на його призначення, яке має бути адаптоване до характеру вашої роботи. Є взуття, що захищає вас від біологічних, хімічних, теплових, механічних факторів, від ураження електричним струмом, придатне для роботи у вибухонебезпечній атмосфері та антистатичне, що захищає від впливу ОУР. Існують також суворі правила щодо рівня загроз, від яких взуття має захищати, тому ви розрізняєте безпечне (S), захисне (P) та професійне (O) взуття. Кожну пару взуття слід детально позначити.

 Яке взуття вибрати?

Вибір захисного взуття повинен починатися з виявлення небезпеки, якій ви піддаєтеся під час роботи. Також варто подумати про місце занять - у складних зовнішніх умовах найкраще буде взуття до середини литка або до колін. У закритих приміщеннях з постійною температурою низьке взуття стане оптимальним рішенням. Правильно підібране взуття повинно гарантувати захист та комфорт користування на найвищому рівні.

Шкіряні чи гумові робочі черевики?

Серед взуття, яке ви будете використовувати для роботи, ви можете знайти вироби зі шкіри (зазвичай коров’ячої), а також гумові вироби. Що стосується взуття, яке ви одягаєте на ферму чи домогосподарство - особливо для роботи на присадибній ділянці - найкраще працюватимуть гумові чоботи. Однак таке взуття не підходить для холодних днів, тому кращим вибором будуть дуже міцні шкіряні чоботи які не викликають надмірного потовиділення шкіри.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
10 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии