Що може зруйнувати дружбу чернігівців?

Кожна людина, яка живе на землі, унікальна. Тим не менше, попри різницю у характерах, звичках та поглядах, усі ми маємо друзів. Люди стають друзями з різних причин. І навряд чи можна знайти визначальний фактор виникнення цих стосунків. Але що може роз’єднати? Чи легко залишатися друзями в сучасному світі, коли людство все більше поляризується через релігійні, політичні та соціальні питання. І чи можуть, навпаки, ці речі стати причиною об’єднання?

Сьогодні у світі відзначається День дружби. З нагоди цього свята ми вирішили поцікавитися: що, на думку жителів міста над Десною, може зруйнувати взаємини між друзями та чи не стануть на заваді спілкуванню у тому числі й розбіжності в політичних уподобаннях?

Світлана, працівниця сфери ЖКГ:

– Дружбу можуть зруйнувати зрада та відсутність довіри. На справжню дружбу розбіжності у політичних поглядах не мають вплинути. Але в наш час усе можливо. Хоча це також можна віднести до відсутності довіри.

На мою думку, якщо люди дружать, то вони повинні дивитися в одному напрямку та підтримувати одне одного. Об’єднує що? Спільні інтереси – релігійні, соціальні, політичні, місце проживання або навчання. В основі все одно лежить те, що має об’єднувати. А загалом, друзів не буває багато.

Костянтин, бухгалтер:

– Звичайно якоїсь певної причини, чому руйнується дружба, як на мне, немає. Інколи достатньо навіть дрібниці. Вона знищує довіру до людини, і часто її вже неможливо відновити.

А от розбіжності у поглядах на дружбу особливо не впливають. У мене багато друзів, які інакше дивляться на ту ж політику, ніж я, і це не заважає нам дружити. Справжню дружбу такі речі не руйнують. Просто всі ми маємо залишатися людьми. Це найголовніше.

Ірина, держслужбовець:

– Мне кажется, что больше всего дружбу может испортить игнорирование человеком. У меня были случаи, когда человек разрушал дружбу именно тем, что просто переставал общаться, пропадал.

А вот объединить людей может все что угодно. Например, совместные поездки, приключения, пережитые вместе проблемы. Ну и, конечно же, общие интересы. А вот разногласия в политических взглядах людей просто так не разделят. Все-таки самое опасное явление для дружбы – это игнорирование.

Артем, підприємець:

– Однозначно дружбу руйнує зрада. Якщо між людьми зав’язалася дружба, то ми розуміємо, що в них або спільні погляди на ключові аспекти, які їх формують, або їхні різні погляди на якісь аспекти не такі важливі, щоб на них трималася дружба. Руйнувати дружбу через політичні погляди – це дикість.

Є величезна кількість речей, які роблять людей друзями, але я ніколи не чув, щоб люди подружилися, бо вони голосують за одного й того ж кандидата. Тобто якщо це не робить людей друзями, то чому це має дружбу руйнувати? А якщо це все ж таки зруйнувало дружбу, то, значить, вона була не такою й міцною.

Еженедельник "Семь Дней"
дружба громада політика думки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
139 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии