На Чернігівській ТЕЦ – достатньо вугілля для початку опалювального сезону

На Чернігівській ТЕЦ – достатньо вугілля для початку опалювального сезону

Теплогенеруюче підприємство готується до зими і розраховує на допомогу з боку Верховної ради.

Керівник Чернігівської ТЕЦ Олексій Щербина зазначив, що склади підприємства майже повністю заповнені вугіллям – там наразі близько 100 тисяч тон палива.

Максимальна завантаженість складів – 130 млн тон, проте керівник ТЕЦ зауважив: більше 100 тисяч тон тут зберігалося вкрай рідко.

Цей запас – це приблизно 4 місяці роботи теплогенеруючого підприємства у опалювальний період.

Втім, наразі ТЕЦ більше використовує газу, оскільки він нині дешевший. Але наявність достатньої кількості твердого палива підстраховує на випадок різкого зростання ціни на газ.

Олексій Щербина зауважив, що борги за газ, що використовується для вирообництва теплової енергії – відсутні. Є заборгованість у розмірі 280 мільйонів гривень за «електричний» газ, але на ТЕЦ розраховують на вирішення цієї проблеми на законодавчому рівні.

– Этот долг соответсвует задолженности энерогрынка перед компанией. Сейчас в первом чтении прошгел законопроект, который поразумевает проведение взаимозачетов, – сказав Олексій Щербина.

У свою чергу міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що взаємозаліки – це повернення до середини 90-х років, коли нарешті вдалося налагодити економіку і відмовитися від такої практики.

ТЕЦ ТехНова вугілля склад Олексій Щербина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
146 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии