• Головна
  • Мережеві подовжувачі на котушці – як обрати якісний товар
Новини компаній
09:30, 4 серпня 2020 р.

Мережеві подовжувачі на котушці – як обрати якісний товар

Новини компаній

Як обрати якісний мережевий подовжувач на котушці, та де краще купити пристрій в Україні? На сайті https://sloboda-shop.com/ завжди у наявності професійні та побутові прилади за доступними цінами. Придбати їх можна з доставкою по всій Україні. На цьому сайті ви 100% придбаєте якісний товар від виробників Svittex та Леміра.

Мережеві подовжувачі на котушці – як обрати якісний товар, фото-1

На що звернути увагу при покупці подовжувачів

Щоб бути задоволеним покупкою рекомендуємо обирати лише перевірні бренди. В Україні сьогодні працюють два великих підприємства, які виготовляють сертифіковане приладдя. Виробники працюють не перший рік, зарекомендували себе як відповідальні та надійні. Рекомендуємо звернути увагу на маркування приладів. Є котушка побутова, вона має діаметр провідника до 2,5 мм, всі інші моделі – професійні. На маркуванні вказані:

  • метраж кабелю;
  • діаметр провідника;
  • клас захисту;
  • частота току.

Котушка з виносною розеткою обов’язково повинна бути виготовлена з якісних матеріалів. Від цього залежить експлуатаційний термін приладдя та ваша безпека. Мідні жили ізолюють у матеріал, стійкий до високих температур. Це необхідно для того, щоб уникнути оплавлення ізоляту під час тривалої роботи.

Рекомендуємо обирати котушку із декількома виносними розетками, бажано щоб були стандартні та хоча б одна євро. Перевага надається стійким до ударів та витримувати падіння матеріалам. Подовжувач має бути гарно збалансованим, це забезпечує йому стійкість на різних поверхнях. На сайті https://sloboda-shop.com/ тільки якісний товар з гарантією від виробника.

Мережеві подовжувачі на котушці – як обрати якісний товар, фото-2

Краще, якщо силовий кабель виготовлений із двожильної чи трьох жильної міді. У такому виконанні провідник більш гнучкий, тому його легше змотувати. На промисловому підприємстві та на будівництві необхідна котушка із заземленням, для запобігання накопичення електрики на самому виробі. Також, якщо ви вирішили придбати подовжувач на котушці, рекомендуємо:

  • виміряти дистанцію від розетки до місця роботи для вибору необхідного метражу;
  • обирати моделі із поролоновою ручкою (або гумовою накладкою);
  • уважно читати опис товару та робочі характеристики;
  • придбати декілька перехідників.

Котушка з виносною розеткою має мати невелику вагу, для того, щоб її було легко переносити по території самостійно без сторонньої допомоги.

Мережеві подовжувачі – переваги покупки на Слобода-Сервіс

На цьому сайті прилади завжди є в наявності, тому ви швидко отримає його, цим самим зекономите час. Також мережеві подовжувачі на котушці мають детальний опис, до кожної моделі є реалістичне фото. В асортименті є прилади різного метражу, призначення та потужності. Ви завжди можете купити оптом подовжувач на котушці. Магазин співпрацює із виробниками, тому пропонує демократичні ціни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...