Тиждень перекриття вулиць у Чернігові: як змінив рух громадський транспорт (СХЕМА)

Тиждень перекриття вулиць у Чернігові: як змінив рух громадський транспорт, Дмитро Пономаренко

Сьогодні, 10 серпня, починаються короткочасні ремонтні роботи на двох вулицях - Кільцевій і Героїв Чорнобиля. У зв'язку з цим нагадуємо про тимчасові зміни руху автобусів міських маршрутів загального користування.

На період проведення ремонтних робіт на перехресті вулиць Кільцева – Сергія Єфремоваз 8:00 10 серпня до 17:00 17 серпня вносяться тимчасові зміни у шлях проходження транспортних засобів:

  • автобуси маршруту № 30 «ЗАЗ – Пивзавод (кільцевий)» рухатимуться від перехрестя вулиць Кільцева і 1-го Травня по вулицях 1-го Травня, Бєлова, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках;
  • автобуси маршруту № 33 «Річковий порт – Епіцентр» рухатимуться від перехрестя вулиць Кільцева і 1-го Травня по вулицях 1-го Травня, Бєлова, Кільцевій і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.
Тиждень перекриття вулиць у Чернігові: як змінив рух громадський транспорт (СХЕМА), фото-1

Цього ж тижня на вулиці Героїв Чорнобиля укладатимуть верхній шар асфальту. На період проведення цих ремонтних робіт по вулиці 77-ї Гвардійської дивізії від вулиці Київської до вулиці Алєксєєва включно з 8:00 10 серпня по 22:00 12 серпня та від вулиці Алєксєєва до проспекту Миру з 8:00 13 серпня по 22:00 14 серпня вносяться тимчасові зміни руху громадського транспорту мережі міських маршрутів загального користування з наступними шляхами проходження:

  • тролейбуси маршрутів № 10 і № 11 тимчасово припиняють рух за своїми маршрутами до закінчення перекриття руху автотранспорту по вулицях 77 Гвардійської дивізії та Героїв Чорнобиля. Відповідно збільшується кількість тролейбусів на маршрутах № 6, № 9, № 9-а.

Крім того, з 8:00 10 серпня по 22:00 12 серпня:

  • автобуси маршрутів № 21 і № 26 рухатимуться за своїми маршрутами до перехрестя проспекту Миру з вулицею Героїв Чорнобиля, потім по проспекту Миру, вулицях Котляревського, Гончій, Київській, 77 Гвардійської дивізії і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках;

А з 8:00 13 серпня по 22:00 14 серпня:

  • автобуси маршруту № 21 рухатимуться за своїм маршрутом по вулиці Козацькій до перехрестя з проспектом Миру, потім по проспекту Миру, вулицях Льотній, Алєксєєва, Героїв Чорнобиля і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках;
  • автобуси маршруту № 26 рухатимуться за своїм маршрутом по проспекту Миру до перехрестя з вулицею Льотною, потім по вулицях Льотній, Алєксєєва, Героїв Чорнобиля і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.
Тиждень перекриття вулиць у Чернігові: як змінив рух громадський транспорт (СХЕМА), фото-2 Тиждень перекриття вулиць у Чернігові: як змінив рух громадський транспорт (СХЕМА), фото-3
Пресслужба Чернігівської міської ради
перекриття дорога громадський транспорт зміни асфальт затори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1764 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии