• Головна
  • На дорозі Ніжин – Прилуки триває ремонт (ФОТО)
09:40, 17 серпня 2020 р.

На дорозі Ніжин – Прилуки триває ремонт (ФОТО)

На дорозі Ніжин – Прилуки триває ремонт (ФОТО)

Вже 65 кілометрів ділянки дороги Р-67, що з’єднує Ніжин та Прилуки охоплені ремонтом, повідомили у Службі автомобільних доріг.

Станом на кінець минулого тижні на ділянці ремонту дороги Р-67 Ніжин – Прилуки майже 16 кілометрів – вже з вирівнюючий шаром. Крім того, на 19 кілометрах працівники влаштували шар органо-мінеральної суміші для підсилення основи, а на більше ніж 20 кілометрах відфрезуввали покриття.

Підрядник завершив укладати вирівнюючий шар асфальтобетону від Малої Дівиці до перехрестя з автодорогою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. На цій ділянці вже є тимчасова розмітка для безпеки дорожнього руху. Зараз дорожні роботи йдуть по ділянці дороги Р-67 в сторону Ічнянського та Ніжинського районів.

Нагадаємо, роботи виконує ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада». Ремонтні роботи проводяться з підсиленим вирівнюванням, аби нове покриття добре витримувало навантаження від великовагового транспорту.

Протяжність ділянки дороги Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин, де буде влаштовано нове покриття, – 75 кілометрів між Ніжином та Прилуками. А саме – від перехрестя дороги Р-67 з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до пересічення з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.

В межах поточного середнього ремонту тут планується:

  • влаштувати близько 40 см нового покриття проїзної частини: 22 см – органо-мінеральна суміш, 12 см – вирівнюючий шар, 5 см – щебенево-мастиковий асфальтобетон
  • укріпити узбіччя
  • відремонтувати сім мостів
  • облаштувати дорожню обстановку
  • встановити освітлення та відеокамери у населених пунктах.

Довідка

Дорога збудована близько 50 років тому, відтоді ця ділянка ремонтується уперше. Вона поєднує міжнародні автодороги М-01, М-02, М-03 та національну Н-07 Київ-Суми-Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #дорога #асфальт #дорожники
Оголошення
live comments feed...