Перед виборами у школи Чернігова повернуться медсестри

Перед виборами у школи Чернігова повернуться медсестри, Сергій Кириченко

Сьогодні, 20 серпня виконавчий комітет міської ради проголосував за рішення, яким з 25 серпня вводиться 32 посади медичних сестер у штатних розписах середніх шкіл міста і 5 посад – у ПТУ.

Як зазначили у Чернігівській міській раді, на відміну від минулих років, тепер утримання цих посад фінансуватимуть не з державного бюджету, а з бюджету міста.

Місячний фонд заробітної плати цих медсестер складає 248 тисяч гривень, а розмір необхідних видатків тільки до кінця цього року – майже 1 мільйон.

Зазначається, що остаточні цифри отримані, виходячи з розміру зарплати – на одного працівника (5,5 тисяч посадового окладу + 1,2 тисяч нарахувань єдиного соціального внеску).

У 2020 році ініціативу вдасться профінансувати за рахунок наявної по управлінню освіти економії коштів, а з наступного року кошти планують додатково закладати в міський бюджет.

Нагадаємо, з весни 20202 року ні медична, ні освітня субвенція з держбюджету вже не включали заробітних плат медичних сестер у школах. Шкільні медсестри, оскільки вони були штатними працівниками дитячих поліклінік, хоч і забезпечували надання медичних послуг у закладах освіти, більше не змогли працювати в навчальних закладах.

освіта медсестри школи бюджет фінансування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
183 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии