Новий мікрорайон на Кільцевій у Чернігові ризикує отримати проблеми з каналізацією

Новий мікрорайон на Кільцевій у Чернігові ризикує отримати проблеми з каналізацією, Сергій Кириченко

Будівництво багатоповерхівок у районі вулиць Балицького та Багряного отримало несподівані перешкоди. Суть питання – у ливневій каналізації. Проблему обговорили на нараді у мерії минулого тижня.

За словами начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослава Куца, забудовник – компанія «Основа-Буд-7» – побудувала насосну станцію. Вона мала би перекачувати воду до загальноміської системи.

Втім, головний комунальник міста попередив: це – додаткові витрати на електроенергію, обслуговування та на ремонт. У разі, якщо все це перейде на баланс міста, то гроші доведеться за необхідності шукати у міському бюджеті.

Ярослав Куц зазначив, що забудовник, який мав забезпечити відведення дощових вод, не порадився з управлінням ЖКГ щодо оптимального вирішення питання.

– Логічніше ті кошти було використати для прокладання самопливної каналізації від цього району і далі між Голівудом та 2-ю міською лікарнею. Через Ялівщину – до Стрижня, – висловив сою думку чиновник.

На зауваження щодо суспільного резонансу у разі прокладання труби через Ялівщину, Ярослав Куц запропонував альтернативу: зробити гак через вулицю Грибоєдова. Це, до речі, розвантажить весь мікрорайон вулиць Рокосовського (в тому числі, проблемний «Електрон»), Доценка, Белова, Пухова, 1-го Травня.

Міський голова Владислав Атрошенко уточнив у юридичного відділу міської ради: чи зобов’язане місто брати на баланс побудовану насосну станцію. На що отримав відповідь коротку керівника відділу Романа Миколенка:

– Не зобов’язані. Маємо право відмовитися.

У підсумку вирішили запропонувати забудовнику і мешканцям будинків у цьому районі створити ОСББ та залишити станцію на його балансі. Такий варіант перекладе усі питання щодо фінансування роботи станції на жильців, які матимуть сплачувати додаткові кошти у тарифі.

Нагадаємо, компанія «Основа-Буд-7» належить чернігівському підприємцю Юрію Тарасовцю, який готується взяти участь у найближчих виборах мера Чернігова, що пройдуть 25 жовтня.

Він йде на вибори під прапорами партії «Слуга народу» і вважається головним конкурентом діючого міського голови Владислава Атрошенка.

Основа-Буд-7 Юрій Тарасовець Владислав Атрошенко каналізація Кільцева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
7 хорошо
(8 оценок)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1842 просмотра в декабре
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии