Автозаправку на Масанах у Чернігові депутати забороняти не захотіли

Автозаправку на Масанах у Чернігові депутати забороняти не захотіли, Сергій Кириченко

Депутати Чернігівської міської ради відмовилися скасовувати рішення виконавчого комітету, яке дозволяло забудову автозаправного комплексу на Масанах.

Ініціювали включення питання до порядку денного депутати фракцій «ДемАльянсу» та «Самопоміч». Депутат Віктор Тарасов наполіг на тому аби включити питання про скасування рішення виконкому (від квітня 2018 рік), яким були затверджені та надані містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на вулиці Незалежності комунальному підприємству «Парковка та ринок».

Тепер на цій ділянці планується будівництво автозаправної станції, що обурило місцевих мешканців, які влаштували кілька акцій протесту та звернулися до депутатів.

Автозаправку на Масанах у Чернігові депутати забороняти не захотіли, фото-1

Виступила й депутат Новозаводської ради Катерина Данькова, яка нагадала, що забудова планується у безпосередній близькості до житлових будинків, що заборонено державними санітарними нормами.

Також за її словами державні будівельні норми вказують на недопущення розміщення автозаправок в районах багатоповерхової забудови.

Крім того, Катерина Данькова розповіла, що управління архітектури та земельних ресурсів на запит відповіли, що план мікрорайону, де планується заправка, не розробляється, а цільове призначення ділянки – автостоянка.

Вона нагадала про петицію, яка просить заборонити будівництво заправка і вже зібрала необхідні для розгляду 250 підписів.

Юрист Чернігівської міської ради зазначив, що вносити питання до порядку денного прямо у день сесії можна лише за умови наявності пояснювальної записки та висновків профільних управлінь. За його словами, до юридичного відділу жодних запитів щодо висновків по цьому питанню не надходило.

Разом з тим, юрист зазначив, що питання може бути включене до порядку денного, якщо на це погодяться депутати міської ради.

Втім, депутати відмовилися навіть розглянути ініціативу скасувати надання містобудівних умов – за відповідне питання висловилося лише 20 обранців при мінімальній необхідності у 22 голоси.

Масани автозаправка сесія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
715 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии