Сфери і області застосування картону

Колись люди робили обкладинки для книжок з цього матеріалу, а зараз це один з найбільш затребуваних видів тари в світі. У цій статті мова йтиме про картон і про те, де його застосовують. Здавалося б, чим може бути цікавий картон, адже ми стикаємося з ним щодня і в побуті, і на роботі. Але, незважаючи на це, сфери застосування картону великі, а класифікація складна.

Купити переплетений картон ви можете пройшовши за посиланням https://pack.ua/karton-optom-i-v-roznitsu/perepletnyy-karton/.

Види і класифікація картону

Класіфікація картону відбувається по сфері застосування і способу виготовлення.

За сферою застосування:

  • Пакувальний.
  • Поліграфічний.
  • Дизайнерський.

За способом виготовлення:

  • SUB.
  • FBB.
  • WLC.

Кожен з цих видів картону має певні особливості і характеристики, які безпосередньо пов'язані з їх сферами застосування. Також до них висувають ряд вимог, яким картон повинен відповідати.

Застосування пакувального картону

Як можна зрозуміти з назви пакувальний картон використовується для виробництва тари та картонних упаковок. Саме тому він повинен бути жорстким, міцним. Високі бар'єрні властивості пакувального картону обумовлюються його багатошаровістю. По виду використаної сировини пакувальний картон ділиться на целюлозний, целюлозно-деревний і макулатурний.

Целюлозний пакувальний картон активно застосовується для упаковки харчових продуктів, найчастіше кондитерських виробів і товарів парфумерної промисловості.

Целюлозно-деревний картон є універсальним, що робить його відмінною упаковкою для будь-яких виробів.

Макулатурний картон застосовується для упаковки канцелярських товарів і товарів взуттєвої, косметичної та харчової промисловості.

Також існують різні сорти пакувального картону, які відрізняються властивостями. Наявність тих чи інших властивостей дозволяє використовувати цей картон для упаковки різних товарів. Наприклад, некрейдований картон має високі показники повітропроникності і тому часто служить для упаковки кондитерських виробів, а картон хром-ерзац застосовується для упаковки товарів побутової хімії і різних сувенірів.

Застосування поліграфічного та дизайнерського картону

Перше, що варто сказати - поліграфічний картон значно відрізняється від пакувального. Він не повинен бути таким же жорстким і міцним, як пакувальний, так як використовується зовсім з іншою метою. Поліграфічний картон застосовується для виробництва різних брошур, флаєрів, постерів, папок, а також пакувального паперу для подарунків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
16 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии