• Головна
  • Будівництво промислових об'єктів
Новини компаній
13:54, 4 вересня 2020 р.

Будівництво промислових об'єктів

Новини компаній

На певному етапі розвитку кожен підприємець починає планувати масштабніші, довгострокові інвестиції, пов'язані з його бізнесом. Неважливо, чи працює він на місцевому, національному або європейському ринку. Володіння нерухомістю з власним цехом або іншим виробничим приміщенням дозволяє краще спланувати витрати, зміцнює позитивний імідж компанії та підвищує її престиж. Будівельна компанія MSBUD - лідер українського ринку будівництва, чия пропозиція адресована цій групі інвесторів.

Промислові об'єкти

Це усі види структур, які використовуються організаціями для ведення бізнесу. До їх групи входять:

- заводи та фабрики;
-
виробничі цехи;
-
склади;
- логістичні центри;
-
будівлі, призначені для спеціалізованого сільськогосподарського застосування (свинарники, склади кормів, силоси).

До промислових об'єктів також відносяться будівлі меншого розміру для комерційних послуг.

Будівництво промислового об'єкта - з чого розпочати?

1. План територіального розвитку

Найважливіший ключовий крок перед початком запланованих інвестицій - перевірити плани територіального розвитку, чи можливе буде здійснення будівництва вашої будівлі в цьому місці. Якщо офіційних протипоказань немає, то правила чіткі -вони визначають можливість будівництва.

2. Н
аявність основних інженерних комунікацій

Якщо будівництво можливе, час переходити до другого етапу - перевірки наявності основних інженерних комунікацій в районі планованого вами будівництва.Припускаючи, що усі необхідні комунікації (електрика, вода, газ, каналізація) знаходяться в межах досяжності, ви можете приступити до третього етапу.

3. Отримання необхідних дозволів та планів будівництва.

Вибір компанії для будівництва об'єкту

Це надзвичайно важливий аспект планованих інвестицій. Що треба враховувати при виборі кращої пропозиції? Чи є остаточна ціна виконання найбільш важливим критерієм? А може досвід, досягнення, думка про компанію, гнучкість в створенні пропозиції та супутніх рішень? Тут, нажаль, не можливо дати авторитетну та однозначну відповідь. Зверніть увагу на підхід підрядника до майбутнього будівництва,перегляньте договір, проконсультуйтеся з іншими особами, які скористалися послугами цієї будівельної компанії. Перевірте компетенцію та вже здійснені інвестиції. Запитайте думку тих, чиї об'єкти експлуатуються вже тривалий час, і чи буде цей інвестор у черговий раз налагоджувати співпрацю з підрядником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...