• Чернігівська "Десна" не дотиснула "Інгулець" та привезла з Кропивницького лише нічию (ВІДЕО)
22:11, 19 вересня 2020 р.

Сіверяни в 3-му турі УПЛ грали проти новачка вищого дивізіону - "Інгульця". Гра проходила у Кропивницькому, а не в рідному для команди селі Петрово, адже новий клубний стадіон ще на стадії будівництва.

Забігаючи наперед, можна сказати, що "козирем" деснянців у цій грі були кутові, після яких було найбільше небезпеки. Проте, забити вдалося лише одного разу, коли на початку 2-го тайму на подачу з кутового відгукнувся захисник "Десни" Гітченко.

У першому ж таймі напівмоменти мали обидві команди, але найбільш красивого удару завдав інгульчанин Січінава, який до речі, випускник чернігівської ДЮСШ "Юність". Він намагався забити гол ударом через себе, але трохи не влучив. У другій половині гри йому пощастило більше, адже його дальній удар не зміг парирувати Паст.

Так рахунок став - 1:1, який втримався до фінального свистка, незважаючи на навалу "Десни" в додатковий час, коли одразу два удари поспіль вдалося заблокувати гравцям "Інгульця".

Після цього матчу, "Десна" опустилась на 4 місце в турнірній таблиці УПЛ. Наступну гру сіверяни проведуть вдома на стадіоні імені Гагаріна. Матч відбудеться о 19:30 27 вересня. Чи будуть допускати на стадіон вболівальників, станом на 19 вересня невідомо.

Чернігівська "Десна" не дотиснула "Інгулець" та привезла з Кропивницького лише нічию (ВІДЕО), фото-1