Біблія для дітей

Біблія - це великий скарб! Завдяки їй люди дізнаються про любов Бога до всіх людей. Завдяки Біблії також можна навчитися говорити з Богом в молитві.

Біблія для дітей, яка представлена на сайті https://dobrakniga.com/category/detskaya-bibliya-na-russkom-yazyke/ - це збірка найбільш читаних історій, від створення світу, ковчега Ноя, історій Авраама, Мойсея, Давида і Данила, Різдва Ісуса і першої Пасхи. Цей багато ілюстрований том, зі своїми кольоровими, простими картинками, є відмінним доповненням будь-якої дитячої бібліотеки. Біблія написана простим, ясним стилем і динамічно ілюстрована.

Чому варто прочитати цю книгу? Короткі, передані ясною мовою історії зі Святого Письма потрапляють в уяву маленької дитини, а цікаві розповіді зі Старого і Нового Завіту підходять для читання вголос. Барвисті, цікаві картинки, що заповнюють майже всю сторінку, влучно ілюструють біблійний текст - кілька зображень наближає маленького читача до місця подій, що розгортаються в Біблії.

Чарівна книга, в приємній обкладинці і цікавим текстом, завоює серця дітей та їх батьків, надаючи одночасно прекрасне послання Божої любові до людини. Відкрийте, послухайте, подивіться Біблію для дітей, які поступово стають дорослими. Біблія розповідає історії, завдяки яким віруючі пізнають творіння Бога. Показує персонажів, що живуть в дружбі з Богом: Ноя, Авраама і Сару, Мойсея, Давида і, нарешті, Ісуса - Сина Божого, Спасителя всього світу.

Для того щоб підготувати юних читачів до читання книг канону Святого Письма, в дитячій Біблії розказані історії зрозумілою для юного читача мовою, а ілюстрації допомагають зрозуміти, що головне. Також є спеціальні сторінки, що наближають читача до світу людей, зазначений в Біблії. Читайте цю Біблію дітям, щоб дізнаватися слова, які говорять про любов і щастя. Слова, які Бог направляє до кожного з вас.

Чому варто придбати дитяче видання Біблії?

  • готує юних читачів до читання Святого Письма,
  • декоративне художнє оформлення підкреслює значення Священної Книги,
  • може стати чудовим подарунком для дитини,
  • вміло відтворює найважливіші події зі Старого і Нового Завіту,
  • була відредагована мовою, пристосованою до потреб дітей,
  • містить кольорові ілюстрації,
  • являє собою цікаве читання для всієї родини.

Молоді християни дізнаються з неї біблійну розповідь про походження світу і людства і людей, вірних Богу. Зможуть відкрити для себе життя Ісуса Христа як одкровення Божої любові. Дізнаються так само, як блага звістка дійшла на край світу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
10 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии