• Головна
  • Анатолій Гунько: «Йду в депутати по 208 виборчому округу, отримавши підтримку земляків»
ІМІДЖ
20:13, 21 вересня 2020 р.

Анатолій Гунько: «Йду в депутати по 208 виборчому округу, отримавши підтримку земляків»

ІМІДЖ
Анатолій Гунько: «Йду в депутати по 208 виборчому округу, отримавши підтримку земляків»

Офіційний старт передвиборчої кампанії Анатолія Гунька, кандидата в народні депутати України по виборчому округу №208, розпочався зустріччю з партійним активом Чернігівської області у серці гетьманської столиці – Цитаделі Батуринської фортеці.

Збори обласного осередку політичної партії «Слуга народу» відбулися на наступний день після реєстрації Центральною виборчою комісією Анатолія Григоровича Гунька кандидатом, а сам захід зібрав кращих представників партії, громад, місцевого бізнесу, знакових особистостей Сіверського краю, народних депутатів поточного скликання та майбутніх кандидатів партії до рад всіх рівнів області.

У своєму виступі народний депутат України 9-то скликання, заступник голови фракції партії «Слуга народу», голова Чернігівської обласної організації партії «Слуга народу» Павло Халімон означив головні цілі та завдання партії на найближчий час та прозвітував про роботу у стінах парламенту. Він наголосив, що Анатолій Гунько працює в команді партії другий рік, а його доробок справ вразив Президента.

Після особистої зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським Анатолія Григоровича, якого я знаю особисто як друга, філантропа, благодійника, активіста, бізнесмена, громадського діяча та потужного політика, я звертаюсь до вас підтримати нашого кандидата на 208-му виборчому окрузі. Анатолій вразив своєю дієвістю нашого Президента та отримав його всебічну підтримку. Я певен, що нашій команді потрібен такий народний депутат, що стоїть на захисті прав громадян та розвитку рідної області. я бажаю Анатолію та його команді бажаю витримки, терпіння і у добру путь до перемоги! – зазначив Павло Халімон.

– На зустрічі з Володимиром Зеленським я звітував про дворічну роботу, окреслили плани на майбутнє, розбирались з проблемами округу та області. Я спираюсь на підтримку виборців та дав слово Президенту, що перемога на 208 окрузі буде за нами! Саме зараз потрібна, як ніколи, єдність та відданість, командна робота на результат, – зазначив у своєму виступі Анатолій Гунько, відомий правник, адвокат, політичний та громадський діяч, засновник громадської організації «Правозахист плюс» .

Сергій Гривко, народний депутат фракції «Слуга народу», характеризує Анатолія Гунька як людину цілеспрямовану, надійну, працьовиту. «Він – щирий, ефективний, багато допомагає людям, вірить у справедливість. Це захоплює! Тому маємо гуртуватися та перемагати!», - зазначив у своєму вступі народний депутат.

Юрій Стальниченко, секретар Менськоі ОТГ зауважив, що у важливий час для цілої країни, оскільки кожен регіон, місто, сільські громади визначаються зі своїми кандидатами у депутати на місцевих виборах, чимало залежить від команди, яка поруч з тобою.

– Радий відмітити, що Анатолій Гунько – це та людина, на яку завжди можна покластися. Він дійсно налаштований на робочий режим та всебічну допомогу впровадженню реформи децентралізації та розвитку громад, – сказав Юрій Стальниченко.

Звертаючись до місцевих кандидатів від партії, Анатолій Григорович зазначив, що за кожним з них стоять сотні та тисячі людей, що довіряють уже зробленим справам для свого села, міста чи району, то ж головне завдання – перетворити цю довіру громадян в десятки тисяч голосів 25 жовтня 2020 року.

Представляти інтереси наших земляків у майбутньому в Верховній Раді – для мене велика честь та відповідальність. Я знаю, що і як потрібно змінювати та реформувати на селі, аби життя наших земляків якомога швидше змінилось накраще. Тому – до справи, колеги, маємо багато роботи. Лише разом – ми сильні, дієві та ефективні для наших громад та округу. Разом – до перемоги!», резюмував кандидат в народні депутати Анатолій Гунько. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...