• Головна
  • Шахраї у Чернігові пропонують перевірити воду і продають фільтри
13:40, 30 вересня 2020 р.

Шахраї у Чернігові пропонують перевірити воду і продають фільтри

Шахраї у Чернігові пропонують перевірити воду і продають фільтри

У Чернігові зафіксовано випадки шахрайства, коли невідомі особи, представляючись працівниками КП «Чернігівводоканал», пропонують мешканцям послуги, завдаток за які просять сплатити прямо на місці…

Протягом серпня та вересня до КП «Чернігівводоканал» від мешканців Чернігова надходять непоодинокі повідомлення про невстановлених осіб, які під виглядом співробітників підприємства пропонували послуги з аналізу якості води з подальшим придбанням не дешевого фільтра для її очищення.

Окрім цього, шахраї пропонували й інші послуги, надання яких не входить до компетенції комунального підприємства. При собі псевдо-співробітники підприємства мали посвідчення невстановленого зразка.

В першу чергу, жертвами стають літні люди: вони мають право на пільги, а також часто не дуже хороший зір, що дозволяє шахраям пропонувати підписати фальшиву угоду.

Після того, як до КП «Чернігівводоканал» надійшли перші такі повідомлення, підприємство направило заяву до міського відділу Національної поліції, яка, в свою чергу, розпочала перевірку зазначених у заяві фактів.

Керівництво КП «Чернігівводоканал» повідомляє, що працівники підприємства не займаються підбором та реалізацією побутових фільтрів води та не проводять роботи в квартирах споживачів. Окрім того, комунальне підприємство не проводить готівкові розрахунки зі споживачами.

Якщо до вас в квартиру або будинок приходять невідомі люди, що, представляються співробітниками КП «Чернігівводоканал» та пропонують придбати фільтр води або перевірити якість води – не відчиняйте двері. Ймовірно, ця людина – шахрай.

Перевірити інформацію щодо візиту співробітників КП «Чернігівводоканал» можна, зателефонувавши за номером 0800-50-50-51.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї #фільтр #водоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...