• Головна
  • Ярослав КУЦ: будуємо безпечну транспортну розв’язку
ПОЗИЦІЯ
20:40, 30 вересня 2020 р.

Ярослав КУЦ: будуємо безпечну транспортну розв’язку

ПОЗИЦІЯ
Ярослав КУЦ: будуємо безпечну транспортну розв’язку

Успішно продовжується ремонт доріг на вулицях Льотній та Курсанта Єськова.

Здійснюється фрезування старого покриття, влаштування бортового каменю, укладання дороги шарами асфальтобетонної суміші. Наразі завершені роботи на ділянці вулиці Льотної від проспекту Миру до перехрестя з вулицею Курсанта Єськова. На решті об’єкту ремонтні роботи тривають.

У комплексі з ремонтом дороги реконструюється перехрестя вулиць Льотної та Курсанта Єськова. Тут здійснюється демонтаж старого покриття, перекладаються мережі комунікацій та проводиться заміна вуличного освітлення. Дроти електромереж, як і на інших ділянках у місті, де провадиться комплексний ремонт, ховають під землю. Проєктом реконструкції також передбачено укладання піщаної і щебеневої суміші, влаштування бортів та асфальтобетонного покриття, благоустрій території.

На перехресті Льотної та Курсанта Єськова ми облаштовуємо круговий рух транспорту. Саме така транспортна розв’язка є найзручнішою і – головне – найбезпечнішою. Адже головним пріоритетом діяльності міської влади і особисто мера Владислава Атрошенка було, є і буде забезпечення зручності, комфортності й безпечності життя чернігівців, – переконаний начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав КУЦ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
2,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...