• Головна
  • Композитна дошка не тільки для тераси
Новини компаній
08:32, 2 жовтня 2020 р.

Композитна дошка не тільки для тераси

Новини компаній

Уявіть наступну ситуацію. Починається новий день, все оживає. Ви сидите в зручному кріслі на своїй терасі. Ви берете газету і перевіряєте останні новини. Спокій, тиша і повне розслаблення з одного боку на лоні природи, а з іншого - комфорт від оформлення тераси.

Пропозиції продажу композитної дошки компанії Вудлюкс включають три типи плит. Тут головним фактором є можливості застосування. Ми розрізняємо:

Композитні фасадні дошки - ця дошка ефективно імітує натуральне дерево та використовується для обробки зовнішніх стін будівлі. Вони можуть захищати шар теплоізоляції та одночасно виконувати декоративну функцію. Композитні фасадні дошки стійкі до різного роду пошкоджень та впливу несприятливих погодних умов.

Композитні стельові дошки - є цікавою прикрасою та можуть бути використані в інтер’єрі житлових будинків. Стельова дошка ефективно імітує дерево та ідеально вписується в натуралістичний або сільський характер будівлі. З її допомогою можна замаскувати недоліки стелі або поліпшити параметри теплоізоляції.

Терасові композитні дошки - це найпопулярніша група виробів. Композитна настильна дошка відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень та стирання. Поєднання деревного пилу та суміші пластику забезпечує захист від вологи та шкідників. Варто також зазначити, що композитна тераса не вимагає обслуговування, що є часто оціненою перевагою цього матеріалу.

Композитні дошки складаються з оболонки і серцевини. Кожен із цих компонентів має деякі унікальні особливості. Зовнішній шар, або оболонка, складається з полімерів. Ядро, навпаки, являє собою суміш різних компонентів, які в поєднанні надають унікальних особливостей композитним плитам. Що важливо, серцевина полімерного композиту майже повністю виготовлена ​​з перероблених матеріалів.

Які композитні дошки ми виділяємо?

Композиційна суміш інгредієнтів дозволяє отримати продукт, який є в першу чергу щільним, а отже - міцним. Це надзвичайно важлива особливість терасових дощок. Не можна не помітити ще одну важливу особливість ефективного зовнішнього кожуха. Це робить композитні дошки захищеними від подряпин та втрати кольору. Тераси використовуються вами протягом багатьох років, тому ви повинні бути впевнені, що те, з чого вони зроблені, витримає випробування часом.

Для чого призначені композитні дошки?

Відповідь дуже проста:

  • довговічні - адже вони повинні служити вам роками,
  • красиві - постійно радувати вас та ваших гостей,
  • корисні - адже це може бути місцем і для роботи, і для відпочинку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...