Роботи та маніпулятори

Промислові роботи стали провідними пристроями багатьох технологічних ліній. Не дивно, адже вони підвищують безпеку праці та покращують ефективність виробництва, одночасно досягаючи високої якості продукції. У свою чергу, маніпулятори підтримують виробничі та логістичні процеси, докладніше дивіться на сайті https://www.mitsubishi-edm.com.ua/products/automate/.

Промислові роботи все більше підтримують автоматизацію. Залежно від характеру виробництва та виконуваних завдань вони звільняють працівників від нудних, небезпечних та повторюваних завдань - на виробничій лінії в заводах. У випадку виробництва з низьким рівнем витрат вони полегшують адаптацію до умов, що часто змінюються. Вони є ідеальним рішенням для гнучкого виробництва - найважливішої промислової виробничої системи майбутнього.

Види роботів, що використовуються в промисловості

Роботи, як і інші пристрої, можуть бути згруповані за численними функціями, що нелегко через їх універсальність. Таким чином, критерії поділу можуть бути дуже різними. Серед найпоширеніших поділ базується на кінематичній структурі, типі управління та типі використовуваного приводу (електричному, гідравлічному, пневматичному та змішаному).

Беручи до уваги конструкцію кінематичного блоку, промислові роботи можна розділити на монолітні та модульні блоки. Для монолітних агрегатів важливою особливістю є незмінна конструкція механізму. В обмеженій мірі він може бути доповнений додатковими компонентами у вигляді інструментів або блоків переміщення. До недоліків такого рішення, насамперед, належить обмежена гнучкість, що є проблемою, особливо в сучасних виробничих процесах. З іншого боку, модульні блоки базуються на готових рухомих агрегатах, зібраних виробником. Механічні та динамічні властивості, що випливають із модулів, і деякі компоненти руху можуть бути замінені.

Беручи до уваги кінематичну структуру, роботи можуть бути стаціонарними або мобільними. Стаціонарні роботи часто мають форму послідовної кінематичної структури (з відкритим кінематичним ланцюгом). Це декартові, циліндричні, сферичні, SCARA (селективні) та шарнірні (антропоморфні) роботи. У разі замкненого кінематичного ланцюга розрізняють триногі та шестиногі роботи. З іншого боку, мобільні пристрої - це машини, які рухаються по фіксованій колії. Також слід згадати автономні мобільні роботи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
7 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии