• Головна
  • Ювілейний! На цьому тижні у чернігівському театрі стартує новий сезон
15:14, 5 жовтня 2020 р.

Ювілейний! На цьому тижні у чернігівському театрі стартує новий сезон

Ювілейний! На цьому тижні у чернігівському театрі стартує новий сезон

Попри особливі карантинні умови, в яких наразі працюють усі культурно-мистецькі заклади країни, Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка готується до відкриття 95-го театрального сезону. Воно заплановане на найближчий четвер, 8 жовтня.

Підтримуючи традицію відкривати сезон прем'єрною виставою за творами вітчизняних авторів, у цей день чернігівському глядачеві буде запропоновано український фарс «Приборкання норовливого» за п'єсою Ярослава Стельмаха «Кохання у стилі бароко».

Наступною прем'єрою, анонсованою у жовтневій репертуарній афіші, стане вистава «Саронська квітка, або Інша сторона гріха», поставлена молодим режисером Денисом Федєшовим за творами Лесі Українки «На полі крові» і «Йоганна, жінка Хусова». Показ заплановано на 21 жовтня.

А головною подією цьогорічної театральної осені буде проведення XXVII-го Міжнародного фестивалю «Слов'янські театральні зустрічі», який відбуватиметься протягом 26–31 жовтня.

На жаль, фестивальна програма буде скороченою – у ній відсутні творчі роботи традиційних учасників фестивалю з Білорусі і Польщі.

Участь у фестивалі візьмуть колективи трьох національних театрів з Київа: Національний театр опери та балету імені Т. Г. Шевченка, Національний драматичний театр імені Івана Франка та Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки.

Також серед учасників – Харківський український драматичний театр імені Тараса Шевченка та Ніжинський український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського.

Ювілейний! На цьому тижні у чернігівському театрі стартує новий сезон, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#театр #прем'єра #Слов'янські зустрічі
Оголошення
live comments feed...