
14:06, 6 жовтня 2020 р.
Надзвичайники Чернігівщини борються проти COVID-19
Рятувальники Чернігівської області продовжують роботи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19.
Про це повідомила пресслужба ДСНС.
З початку карантиннихзаходів надзвичайники здійснили дезінфекцію більше 3 тисяч об’єктів інфраструктури, вулиць, будинків, дитячих майданчиків, торгівельних і навчальних закладів та інших місць громадського користування.







Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Укртелеком продовжує масштабну модернізацію мережі на Чернігівщині: понад 380 км нових оптичних ліній
Новини компаній
15:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
11:35, 18 червня
11:35, 18 червня
18:08, 20 червня
18:08, 20 червня
11:35, 18 червня
