• Чернігівській біатлоніст став чемпіоном України серед юніорів
11:22, 9 жовтня 2020 р.

Чернігівській біатлоніст став чемпіоном України серед юніорів

У Чернігові проходить чемпіонат України з літнього біатлону. Участь у ньому беруть молоді спортсмени – віком до 22 років.

Першого змагального дня, 7 жовтня, пройшли спринтерські гонки серед хлопців та дівчат. Вони видалися не надто вдалими для господарів.

У чоловічій гонці бронзу виборов Сергій Телень, який занадто багато промахувався і набігав 4 штрафні кола, відставши від переможця на пів хвилини.

А от чернігівські дівчата лишилися без нагород: Дарина Чалик фінішувала четвертою, а Христина Дмитренко – шостою.

Наступного дня, 8 жовтня, Сергій Телень у гонці переслідування надолужив згаяне у спринті і не лише відіграв фору, але й випередив конкурентів на 40–50 секунд. Є титул чемпіона України!

Дівчата, на жаль, знову зупинилися за крок до п’єдесталу. Цього разу Дмитренко посіла 4-е місце, а Чалик – 5-е.

Також в програмі чемпіонату – гонки з масового старту і змішана естафета, які пройдуть в суботу та неділю відповідно.