Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною

Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, Сергій Кириченко

У 2020 році у Чернігівській області ремонтними роботами має бути охоплено 196 км державних доріг. В тому числі – більше 21 кілометра дороги Р-83 між Сновськом та Березною Менського району.

Зокрема, вже повністю готова відремонтована ділянка між Рогізками та Кучинівкою Сновського району. Її протяжність 11,5 км. Ще 9,9 км по цьому маршруту (під'їзд до смт Березна) дорожники продовжують відновлювати.

Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-1 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-2 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-3 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-4

Тут вже розпочато влаштування вирівнюючого шару покриття. Водночас проводяться роботи з фрезерування старого відпрацьованого шару дорожнього одягу, зрізання чагарників. Підрядник - ТОВ «ШБУ №14».

Серйозний ремонт тут тривалий час не проводився, тож нині спостерігаються такі дефекти покриття, як колійність, великі ділянки пучиноутворення, сліди неодноразового ямкового ремонту, викривлення поперечного профілю, місцями суцільні сітки тріщин.

Все це негативно впливає на безпеку дорожнього руху та комфортність проїзду. А між тим, інтенсивність руху автомобільного транспорту по цій ділянці складає понад 1500 авто на добу.

Під'їзд до Березни поєднує міжнародну трасу М-01, національні автодороги Н-27, Н-28 та регіональну Р-65. Він є перепускним маршрутом руху між міжнародними автомобільними КПП «Сеньківка», «Миколаївка», «Грем'яч», та низкою міжнародних залізничних контрольних пунктів пропуску, в тому числі КПП «Сновськ».

Крім того, дорога з'єднує ряд адміністративних центрів – обласний і районні – і входить до державного туристичного маршруту «Намисто Славутича», забезпечує міжнародний автомобільний туризм. Також вона соціально важливим об'єктом – тут проходить шкільний маршрут і маршрут екстреної медичної допомоги.

Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-5 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-6 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-7 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-8 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-9 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-10 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-11 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-12 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-13 Триває ремонт дороги між Сновськом та Березною, фото-14
ремонт дороги Березна Р-83
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
150 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии