У Чернігові пропонують побудувати школу в мікрорайоні ЗАЗ

У Чернігові пропонують побудувати школу в мікрорайоні ЗАЗ, Дмитро Пономаренко

В Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували пропозицію, в якій йдеться про необхідність будівництва школи в мікрорайоні ЗАЗ.

На думку авторки петиції Ольги Палькової-Свірчевської, батькам доводиться в забитих маршрутках возити дітей із ЗАЗу аж на Ремзавод до найближчої школи або і далі, якщо місць в школі не вистачає.Зазначається, що більш старші діти щоденно наражаються на небезпеку самостійно направляючись до школи через недостатню інфраструктуру безпеки на вулиці Кільцевій.

"Зараз в мікрорайоні будуються нові висотні будівлі на сотні квартир. Кількість населення зростатиме. Зростатиме і кількість дітей. Мікрорайон терміново потребує навчального закладу середньої освіти. Хоча б початкові класи. А з огляду на розбудову району, то і повноцінної школи", - йдеться у повідомленні.

Пані Ольга додала, що має надію, що міськрада передбачить кошти на розробку проєктної документації по будівництву навчального закладу у бюджеті на 2021 рік, аби забезпечити школою мікрорайон ЗАЗ протягом 2021-2023 рр.

На даний момент, петицію підписало 63 чернігівця з 250 потрібних для її розгляду місцевою владою.

петиція школа ЗАЗ будівництво фінансування пропозиція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
491 просмотр в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии