• Головна
  • 7 причин голосувати за Анатолія Григоровича Гунька
ПОЗИЦІЯ
17:51, 11 жовтня 2020 р.

7 причин голосувати за Анатолія Григоровича Гунька

ПОЗИЦІЯ

1. Анатолій Гунько – небайдужий до проблем людей. Тільки за останні два роки він та його команда допомогли захистити права більше пяти тисячам співвітчизників. Захист прав людей – це його професія та життєвий шлях.

2. Досвідчений юрист. Знає механізми роботи державних органів і бюджетні процеси. Зможе ефективно створювати корисні для села законопроекти.

3. Володіє широкими зв’язками у владі та бізнесі, напряму контактує з більшістю міністрів і багатьма чиновниками, а значить буде швидко і якісно вирішувати проблеми виборців.

4. Вже активно працює над вирішенням проблем округу. Завдяки його зусиллям та контактам в наших містах та селах зявляються нові свердловини для питної води, дитячі майданчики. Школи та лікарські амбулаторії і фельдшерсько-акушерські пункти  отримують сучасну техніку, поштарі та соціальні працівники зможуть швидше добратися до селян на новеньких велосипедах.

5. Успішний управлінець. Вже в 20 з лишком років він керував колективами підприємств, приймав важливі рішення. Цей досвід допоможе йому вибудувати ефективний зв'язок «місцева влада – бізнес – центральна влада» для відродження села.

6. Народився та виріс на Чернігівщині, в сімї комбайнера та зоотехніка. З дитячих років багато допомагав батькам, працював на землі. Знає, що таке нелегка сільська праця, знає проблеми села і готовий багато зробити для своїх земляків. Аби комфорт та добробут повернулись в наші оселі.

7. Чудово розуміється в земельних питаннях. Знає, як захистити інтереси пайовиків та малих господарств від натиску і свавілля великих агрохолдингів. Зможе ініціювати прийняття законів, які зроблять власника землі захищеним, а громаду – багатою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...