На трьох чернігівських дільницях не будуть враховувати голоси за кандидатів, а тільки за партії, - рішення ТВК

На трьох чернігівських дільницях не будуть враховувати голоси за кандидатів, а тільки за партії, - рішення ТВК, Дмитро Пономаренко

Територіальна виборча комісія Чернігова рахуватиме голоси тільки за партії на дільницях, куди привезли неправильні бюлетені. Голоси за кандидатів враховані не будуть. Таке рішення прийняли сьогодні, 25 жовтня о 19:30, на засіданні Чернігівської ТВК.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Засідання розпочалося із заміни секретаря виборчої комісії.

Результатом одноголосного голосування (17 «за» із 17-ти) стало рішення про те, щоб в тих бюлетенях, у яких допустили помилку (прізвища кандидатів були вказані з іншого округу, а не з того, де розташовувались дільниці), зараховувати голоси тільки за партію. Тобто, якщо людина вказала номер кандидата, якому надає перевагу – це не буде враховуватись під час підрахунку.

Нагадаємо, що на трьох дільницях Чернігова (1002,1033 та 1073) виявили неправильно надруковані бюлетені. Прізвища кандидатів у депутати не відповідали округу, в якому знаходиться дільниця.

Для прикладу, дільниця у 6-й школі відноситься до другого територіального виборчого округу, а прізвища кандидатів, що внесені до бюлетеня, відповідають списку з округу №4.

вибори бюлетені ТВК кандидати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1190 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии