• Головна
  • Мер Чернігова не наважився назвати Росію окупантом
10:33, 27 жовтня 2020 р.

Мер Чернігова не наважився назвати Росію окупантом

Мер Чернігова не наважився назвати Росію окупантом

Владислав Атрошенко заявив про те, що не він та його партія «Рідний дім» не будуть підігрувати силам, які розхитують ситуацію в Україні.

– Є обраний президент. Є питання до його команди. чи немає – це наша країна і на своїх посадах маємо робити усе, щоб країна не так стрімко летіла у економічну прірву.

Тому ні в які антипрезидентські коаліції я не збираюся входити, – заявив міський голова на нараді мерії вранці 27 жовтня.

Владислав Атрошенко зазначив, що не хоче підігрувати силам, які розхитують і без того складну ситуацію. Адже цим, на його думку, скористається східний сусід.

– У нас лишається проукраїнська позиція. Ми розуміємо – ми на кордоні з країною-… Я не хотів би вживати якихось слів, бо не може політик загравати з кимось одним, треба мати добрі стосунки з усіма… – вкрай обережно висловився міський голова.

Ми на кордоні з країною яка у свій спосіб, неприйнятний у цивілізованому світі, буде боротися за те аби НАТО як військовий блок не просувався до кордонів. Який це спосіб? Підтримка нестабільності в Україні.

Владислав Атрошенко також зазначив, що ця позиція буде однією з пріоритетних при формуванні коаліції у Чернігівській обласній раді нового скликання.

Нагадаємо, влітку минулого року міський голова Чернігова збентежив ЗМІ заявою про те, що стосунки з РФ «треба терміново вирівнювати». Після хвилі критики він пояснив, що говорив виключно про торгівельно-економічні зв’язки. Конкретно – про продаж товарів вітчизняного виробництва до РФ.

Довідково: У 2018 році Верховна рада ухвалила законопроєкт "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях". У документі Російська федерація офіційно визнана агресором та окупантом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Атрошенко #кордон #Росія #окупація
Оголошення
live comments feed...