• Головна
  • Вражаюче скло в будинку. Як вибрати розсувні двері та вікна?
Новини компаній
11:29, 2 листопада 2020 р.

Вражаюче скло в будинку. Як вибрати розсувні двері та вікна?

Новини компаній

Ідея "скляних будинків", відома з художньої літератури, перестала бути нереалістичною ідеєю, ставши надзвичайно популярним напрямком у сучасній архітектурі. Спочатку великомасштабне скління домінувало в комерційному будівництві, де проектувались скляні фасади. Однак з часом все частіше такі рішення, які запропоновані на сайті https://www.sklo.ua/ru/alyumynyj/razdvyzhnye-systemy/, стали з’являтися в житловому будівництві.

Велике скління, підібране відповідно до дизайну будівлі, надає їй елегантності, неповторного вигляду та сучасного характеру. Воно також підвищує популярність усього підприємства. Серед багатьох переваг скляних стін, безперечно, є оптичне збільшення та розширення житлової площі будівлі, особливо якщо підлоги у вітальні та на терасі зроблені з візуально подібного матеріалу. Цей практично невидимий бар’єр між внутрішньою та зовнішньою частиною дозволяє жителям спілкуватися з природою цілий рік, незалежно від погодних умов.

Тому велике скління ідеально підходить для будинків, оточених прекрасним пейзажем або садом. Ще одна перевага такого типу конструкції, це постійний доступ природного сонячного світла , яке не тільки освітлює, але й зігріває приміщення. З цієї причини великі вікна та двері слід розміщувати в конструкції з південної та південно-східної сторони будівлі.

Останньою тенденцією створення великогабаритного скління є алюмінієві системи вузькопрофільних розсувних дверей, що дозволяють повністю приховувати будівельні рами в стінах будівлі. З їх допомогою посилюються всі переваги стандартних дверей для внутрішніх двориків, оскільки ви отримуєте практично однорідну скляну поверхню з непомітно позначеними лініями розділення.

Безпечні та енергозберігаючі алюмінієві двері для внутрішнього дворика

Люди, які вибирають велике скління у своїх будинках, часто борються з сумнівами - чи спричинить скляна стінка великі втрати енергії, та чи буде дім у безпеці. Сучасні високоякісні рішення з алюмінію швидко усувають ці дилеми. Коефіцієнт теплопередачі U, який розраховується не тільки для скляного блоку, але й для рами, дуже корисний при виборі дверної системи. Чим нижче значення індексу, тим краще. Починаючи з 2021 року, усі вікна та двері повинні мати рівень Uw, що дорівнює або менше 0,9 Вт/м2К. Найкращі алюмінієві системи дверних дверей, доступні на ринку, вже мають значення Uw 0,7 Вт/м2К. Покращення параметра на 0,2 Вт/м2К по відношенню до стандарту, що вимагається регламентом, дає економію на рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...